Wpis z mikrobloga

@Kuker: zanim poszłam do ortodonty w Rzeszowie byłam u SZEŚCIU specjalistów.
Jedna pani mówiła tylko o kosztach
Inna nie znalazła dziewiątki na zdjęciu rendgenowksim wiec z tymi specjalistami to jest loteria.

Polecam moją panią doktor bo;
Chciałam aparat bez gumek (1,5k droższy) ale pani doktor stwierdziła ze ten jest niepotrzebny bo nie mam dużej wady
Jako jedyna nie chciała mi usunąć czwórek ( to najprostsza i przestarzała metoda )
Mój niebieski
@HaloHet: damn! właśnie dlatego chciałem zasięgnąć opinii na wykopie:) A możesz powiedzieć jak cenowo to wychodzi?

@joolekk: myslalem ze to wał, a tu faktycznie jest taki doktor xD co tam Julek robiłeś? jak to cenowo wyszło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuker: od 2 roku życia był moim dentysta, na szczęście nie robiłem nic ortodontycznego, ale brat miał dawno temu coś, drogo ale dobrze. I jest takim normalnym facetem, nie chamski, itp.
@Kuker: Wspominałam o tej koleżance która nie poszła do mojego ortodonty i zapłaciła mniej ale jej babka wyrwała JEDNĄ czwórkę
I to jest niesamowite, ze ja miałam dużo wcześniej założony aparat, jeszcze nie śnie o ściąganiu a ta już ma zaplanowane ściągnięcie na przyszły miesiąc XD
.
@Kuker: ortodent
Może nie najtaniej ale efekty bardzo dobre. O wyrywaniu zębów innych niż 8 nikt nie wspomni nawet. Lekarz ma nazwisko na M, ale niepolskie i zawsze zapominałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktokolwiek zaproponuje wyrwanie 4 to jest na poziomie lat 80.
@Kuker Też miałem ten problem pół roku temu, zdecydowałem się na ElaDent i nie żałuję. Babeczki profesjonalne, terminy w miarę i przede wszystkim z góry znasz całość kosztów po pierwszej wizycie.