Wpis z mikrobloga

Ogólnie zamierzam powoli wyjść z wykopu xD. W sensie no nie tak zupełnie, ale myślę, ze bardzo dużo tu zrobiłem i czas iść dalej (oczywiscie nadal będę tu się udzielał na tyle ile czas pozwala, no ale coraz mniej mam czasu na ciągłe pisanie ze wszystkimi).

Nie mam na co narzekać, no ale trzeba mieć jakiś plan. Właściwie myślę jak trafić do szerszej ilości ludzi nie schodząc z poziomu merytoryki.

W końcu córka będzie wysłana do przedszkola, wiec będą lepsze warunki do nagrywnia. Sam kanał jest git, bo co nagrałem to tam wpadło wyświetleń dość sensownie jak na branzę i prawie 100 % pozytywnego feedbacku

Pytanie co by było lepsze marketingowo (chodzi o stronę www)

- Przemiany wrzucone jak najwięcej na pałę
- Przemian mniej ale opisane jako case study - jakie kroki zostały podjęte, metody, jakie były choroby, jak wyglądał trening, progres, jak się zmieniły wyniki krwi i tak dalej

Dodatkowo zapytanie

- Czy prowadzenie IG wydaje sie konieczne? Czy myślicie, ze są tam potencjalni klienci? Jaki content tam by był atrakcyjny? Bo chyba nie jak dźwigam lub co jem (obecnie tam to wrzucam)
- Czy może postawić tylko na YT i ostre grindowanie tamże
- Bo chyba FB to powoli przeżytek?
- Jakieś inne drogi/kanały/coś innego?

Inne pytania

- Jak ważne dla potencjalnego klienta mogą być szkolenia? Mam ich chyba z 70 przez te lata i właściwie no każde kolejne jest dla mnie stratą czasu, bo nic nowego/sam więcej doczytam lub na tych mniej ogarnietych to bym lepiej zastąpił wykłądowce xD.
- Jak ważna jest dla klienta "forma" i "wyniki siłowe" dietetyka/osoby od programowania treningowego. Bo szczerze te redukcje troche ograniczają mój potencjał trójbojowy, a 300 kg trzeba usiąść i pociagnąć, co bez SAA może chwile zająć.
- Czy wypada "heheszkować" czy lepiej udawać gościa co połknął kij od szczotki?
- Czy wejście kiedyś oficjalne na SAA (np. za X lat) i opis tego procesu by pomógł bardziej czy zaszkodził? Czy jeśli bym się zdecydował, to po prostu nie odpowiadać na pytania o naturalności?

Ogólnie każda rada by była miła, bo komicznie ja sobie po prostu zjamowałem sie w zyciu cyzmś innym i zajawkę miałem, pisałem sobie na wykopie, za darmo prowadziłem ludzi, no i później z czasem samo się stało, ze robię to co robię właściwie z zerowym przywiązaniem do marketingu/rozwoju sociali - a nie ukrywam, ze gubię się trochę w odmętach internetu

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #chudnijzwykopem #marketing #fullborsukworkout #borsukredukuje
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: case study fajny pomysł, czy to w formie yt czy artów na wykopie/stronie/blogu/steemit/cokolwiek przejdzie, zawsze można film a potem wrzucać w różne miejsca

social to już grubsza sprawa, pomyśl co Ci bardziej leży, czy potrzebujesz więcej wyświetleń, klientów, fejmu, lajków, napinania się na tle palm i dupeczek, czy po prostu jakiegoś miejsca żeby wszystko gromadzić i swobodnie publikować, tak czy inaczej idź tam gdzie najwygodniej się czujesz. Masz swoją
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara tak jak wyżej IG i regularne stories. Obczaj sobie np. taką mameginekolog którą na insta wstawia życie, a na bloga treści merytoryczne. Plus własna duża marka. Co do Youtube bardzo ważne jest dodawnie regularnie filmików. Plus jakieś crossy zawsze pomogą.
  • Odpowiedz
- Jak ważna jest dla klienta "forma" i "wyniki siłowe" dietetyka/osoby od programowania treningowego. Bo szczerze te redukcje troche ograniczają mój potencjał trójbojowy, a 300 kg trzeba usiąść i pociagnąć, co bez SAA może chwile zająć.


@Kasahara: raczej nikt o wyniki silowe nie daje yebania, za to o "formę" już myślę że tak
  • Odpowiedz
dużo osób, które decydują się na prowadzenie często ma sporo problemów zdrowotnych


@Bartkolesss: Ale @Kasahara jest w głównej mierze dietetykiem, o ile markery i inne parametry zdrowotne na 99% potrafi doprowadzić do stanu normalności o tyle problemy związane z aparatem ruchu, co jest bolączka naszego dźwigania już nie będą dla niego czymś, w czym pomoże
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ja tam wolę dobry, treściwy kontent na YT, ale wiadomo, to wymaga czasu. Osobiście jestem fanem naturalnego kształtowania sylwetki, dlatego nie pogardziłym Polską wersją Athlean-X.

Ze sterydami nie warto, bo ludzie mają bardzo małą wiedzę na ten temat i demonizują. Na moje to jeśli ktoś nie chce iść w pro to jest to bez sensu.
  • Odpowiedz
@Kasahara: forma jest dla p--d chorujacych 3x w roku-grypa. xD

Wyniki sa dla prawdziwych meszczyzn. ;)

Rob to co lubisz/kochasz, a kasa wczesniej czy pozniej bedzie sie zgadzac. :)
I tak Ci $zekli (rrrr) ;) nie brakuje... ]:D
  • Odpowiedz
- Czy prowadzenie IG wydaje sie konieczne? Czy myślicie, ze są tam potencjalni klienci? Jaki content tam by był atrakcyjny? Bo chyba nie jak dźwigam lub co jem (obecnie tam to wrzucam)


@Kasahara: nie wiem czy nad tym myślałeś ale dla mnie ciekawą opcją na rozwinięcie instagrama byłyby krótkie filmiki/obrazki z krótkimi wskazówkami które można zaimplementować do dźwigania lub do diety od podstawowych rzeczy typu np. retrakcja i depresja łopatek
  • Odpowiedz
@Kasahara:

- Przemiany wrzucone jak najwięcej na pałę

- Przemian mniej ale opisane jako case study - jakie kroki zostały podjęte, metody, jakie były choroby, jak wyglądał trening, progres, jak się zmieniły wyniki krwi i tak dalej
  • Odpowiedz
Pytanie co by było lepsze marketingowo (chodzi o stronę www)


- Przemiany wrzucone jak najwięcej na pałę

- Przemian mniej ale opisane jako case study - jakie kroki zostały podjęte, metody, jakie były choroby, jak wyglądał trening, progres, jak się zmieniły wyniki krwi i tak dalej


@Kasahara: Wrzucaj wszystkie, opisuj te,
  • Odpowiedz
Forma to wszystko, nie będziesz się wydawał rzetelny jak nie będziesz miał formy jakkolwiek bezsensownie by to nie brzmiało.


@NieUsune: Pokolenie obrazkowych gimbusow, co to czytac ze zrozumieniem nie potrafio, patrzo ale nie widzo.... #jprdl #bekazpodludzi
Taki Bilczynski wyglada, a tkie glupoty opowiada ze glowa boli. :)

Slowo klucz bedziesz sie WYDAWAL!!!!! xD
  • Odpowiedz
@Kasahara: case studies ;-) nie idz na ilosc. jak masz dosc szkolen, to moze cos dluzszego jak studia? tylko trochę inna dziedzina, żeby się nie zanudzić z czasem. albo sam rob szkolenia, webinary. live'y na fb sa popularne...
  • Odpowiedz
@Kasahara: szkoda, zawsze miałeś quality content i dużo wiedzy sprzedawałeś - co prawda nie wszystko rozmiałem, no ale xD

Swoją drogą, tutaj byłeś dobry marketingowo, bo pokazałeś na własnym przykładzie, grubaśnym i garbatym mirkom, że można coś zmienić. Pewnie sporo z tego było klientów, ale obstawiam, że też największy % tych "krótkoterminowych"

Jeśli chcesz wrzucać przemiany, to moim zdaniem lepiej mniej, ale ze szczegółowym opisem.
Ja np nie mam IG, nie śledzę go i mam w niego w------e, ale to ja ¯\_(ツ)_/¯ za to kanał na YT
  • Odpowiedz
@Kasahara: wydaje mi sie ze niestety IG teraz to podstawa (czeste story, duzo contentu z zycia). Na stronie mysle przemiany z opisem, ale nie takin stricte naukowym. Cos lekkiego zeby karyna i sebek rozumieli bez problemu. Grupa FB zamknieta to dobry pomysl. Tak samo jak seria z jakims grubaskiem ktory chudnie. Mozesz poszukac kogos takiego po tym jak Twoja grupa fb sie rozrosnie. No i niestety/stety duzo kolabo z tymi
  • Odpowiedz
roblem taki, ze 99 % grubasów wymięknie ¯_(ツ)_/¯ (z ich winy) i później będzie zły PR


@Kasahara: Moge być Twoim modelem za hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz