Wpis z mikrobloga

Miałem kupić najpierw hondę accord 6, potem volvo s60, skończyłem z e39 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Accord najtańsza w utrzymaniu, ale troszkę za wolny. Mimo to przyjemny na daily by był. Volvo patrzyłem z 2.4T i to był mój priorytet. Fajne osiągi, przyjemnie w środku, bolały trochę koszty części. Skończyło się, że wsiadłem do e39 z 2.2 i już z niej nie wysiadłem i olałem spalanie i części. Mimo to zawsze się wypierałem tej marki, nawet jej nie szukałem. Dałem 10 tys, za 2001 rok, dość fajne wyposażenie. Kilka rzeczy do zrobienia, ale do 2 tys się wyrobię. Nie żałuję i mam nadzieję, że posłuży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw
  • 4
  • Odpowiedz
@sorek: LPG przy takim spalaniu i moich kilometrach na pewno wleci, nawet jeżeli koszt to będzie 1/3 auta. Chcę je potrzymać do 5 lat, a patrzyłem to mi się zwróci szybciutko :D Przesiadłem się z 77 konnego fiata, więc na razie moc jest wystarczająca, ale to jest tak, że teraz starcza, a za jakiś czas pewnie będzie już mało :D Mimo wszystko przeskok mocny. Budę mam zdrową i to jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KociTata: spoko, jakbys mial pytania co do swapa i ogólnie to zapraszam. Masz sedana czy touringa?

Do zapasu wchodzi co najmniej 75l zbiornik ale jak popracujesz to moze i 85 wejdzie.
  • Odpowiedz