Wpis z mikrobloga

@Pjongjanska_ferma_zolwi: Aż mi się przypomniała sytuacja, jak jeszcze za studenciaka jechałem puchą na uczelnię i przed autobus wyjechał jakiś gówniak na rowerze. Kierowca szybko i dość ostro zahamował, więc szarpnęło stojącymi, ale bez przesady, dało radę zdążyć złapać za barierkę czy tam uchwyt. Ale jechały dwie takie stare baby, których refleks już nie dał rady i k---a jak kłody jebnęły na glebę. Dosłownie jak ścięte drzewo. Powoli, proste, zero reakcji,
  • Odpowiedz
  • 1
@Janusz16 też musiałem ogarnąć kto zepsuł. Za daleko był odsunięty i jak zaczął lecieć to już domino poszło

Lenny symulacja:
()()(||
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chcieli się choć na chwilę stać chłopcami


@Virino:
Chłopcy też by spadli, jak na tyłu chłopa to mała wyobraźnia co się stanie
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniała sytuacja, jak jeszcze za studenciaka jechałem puchą na uczelnię i przed autobus wyjechał jakiś gówniak na rowerze. Kierowca szybko i dość ostro zahamował, więc szarpnęło stojącymi, ale bez przesady, dało radę zdążyć złapać za barierkę czy tam uchwyt. Ale jechały dwie takie stare baby, których refleks już nie dał rady


@wcfilmowe: To ja miałem jeszcze ciekawszą sytuację bo baba trzymała się rączki takiej nad oparciem fotela.
  • Odpowiedz