Wpis z mikrobloga

szukam kogoś kto podjąłby się stworzyć coś takiego jak to z linku poniżej. To takie moje marzenie od kiedy zobaczyłem ten projekt... oczywiście kontaktowałem się z tą firmą wielokrotnie i jestem z nimi w kontakcie już od 2 lat, ale niestety nie wysyłają swoich projektów do Polski i wciąż szukają tylko jak wejść na europę, ale to może jeszcze potrwać kolejne lata.
Oczywiście szukam tylko i wyłącznie dla siebie, to dużo dla mnie znaczy i sam wpis jest dla mnie trudny, ale chyba warto spróbować.
https://www.npdevices.com/product/pipdriver/
#druk3d
  • 17
@FlameRunner: przede wszystkim estetyką i właśnie dopasowaniem, te modele z mojego punktu widzenia są trwalsze i bardziej komfortowe w użytkowaniu, łącząc to z estetyką na wysokim poziomie
@beast89: I właśnie w tym problem. ;) Oni mają opracowany cały proces wykonania, zaczynający się od wzięcia miary z pacjenta z użyciem specjalnego zestawu (sizing kit). Może być problem, żeby coś takiego ot tak komuś zlecić i pewnie dość szybko się okaże, że kombinowanie jak to sprowadzić z USA jest tańszą opcją.
@FlameRunner: widziałem ten projekt, ale niestety pod mój "uszczerbek" niestety nie podejdzie, ponieważ mam jeszcze środkowy staw i kawałek kości za nim, czyli najlepszym wyjściem są dla mnie modele takie jak ten, który podesłał @tomszczyk lub właśnie te, które wykonują w stanach.
@beast89 skąd jesteś? Ja mogę ci druknac to, ale pozostaje kwestia dopasowania. Być może trzeba by skala minimalnie się pobawić, żeby dobrze to dopasować, i ile tego ma być?
@FlameRunner: to zmienia postać rzeczy, choć przejrzałem te projekty i nie znalazłem żadnego mniejszego z jednym stawem w gotowych projektach.
@tomszczyk Poznań. potrzebuję jednej sztuki, dla siebie, na pewno byłby do poprawy ten projekt, chociażby o obwód i pewnie długość, bo to na najmniejszy palec.