Wpis z mikrobloga

Mircy, jaką grzałkę zamontować do iJust'a NexGen? Użytkuję go od 3 dni, a grzałka, która była w zestawie startowym (HW-1) już nie daje rady, przestała oddawać smak i przy większej chmurce czuję już bobra. Wiem, że do tego iJusta można wstawić dużo grzałek, lecz chodzi mi o coś co nie zdechnie po kilku dniach i będzie konkretnie oddawało smak przez długi czas. HW-1 podobno nie ma najlepszych opinii, myślę, że w moim przypadku zdechła, bo dużo palę. Pomocy :( #epapierosy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@combinator: HW-M od iJusta 3, w sumie chyba najlepsza grzałka od eleaf obecnie. Przynajmniej dla mnie. Chociaż u Ciebie przez kształt grzałki może ci trochę zmniejszyć pojemność tanka.
  • Odpowiedz
@combinator hw-n 0.2 ohma według mnie najlepszy wybor chmura zacna i smak super oddany bateria też daje rade, natomiast hw-m 0.15ohma też jest świetnym wyborem, różnica w smaku i chmurce niezauważalna z hw-n ale różnica w czasie na baterie jest już zauważalna.

Grzałki od smoka też pasują ale są droższe a czy lepsze to nie wiem, ważne żebyś kupił grzałkę meshowa są o wiele wydajniejsze i trwalsze od zwykłych farelek.
  • Odpowiedz
@combinator jeszcze pytanie jaki liquid lejesz?? Do tego modelu lepszy jest 50/50 nie cieknie i grzałka lepiej podaje, 70/30 jest za gęsty szybciej niszczy grzałki i czasem nie dają rady podawać chyba że zrobisz igła dziurki w wacie ale wtedy może cieknąc
  • Odpowiedz
@syjan1212: wielkie dzięki, Mireczku! już jak napisałeś to miałem nową grzałkę i rzeczywiście, tak jak mi powiedziałeś, sprzedawca w sklepie polecił mi HW-N 0.2 ohma, smaczek jest bosssski. Grzałki od smoka niestety nie na moją kieszeń. aktualnie leje 70/30, ale następny kupię 50/50 tak jak mówisz. :) a ogólnie jakich problemów mogę spodziewać się po nexgenie? :)
  • Odpowiedz
@combinator zalej ja gorąca wodą ale nie wrzątkiem bo zniszczysz uszczelki i niech sobie pomoknie kilka dni, rozpuści syf potem wysusz i na liquidzie 50/50 jeszcze da radę w tak zwanej czarnej godzinie,

A co do problemów jedyne co mi zaczęło przeszkadzać to po pewnym czasie ta uszczelka przy odsuwanym wlewie trochę się wyrobiła i teraz jak mi się gdzieś w głębokiej kieszeni obróci do góry nogami to lubi pocieknac, na
  • Odpowiedz
@combinator no wiadomo zależy ile się pali, jak jestem w pracy i mniej używam to wytrzyma do wieczora o 19 już mam czerwona diode i czuć spadek mocy a o 21 koniec. Jak mam wolne w sobotę to dużo gorzej bo pada całkowicie już o 17-18 ale też nie palę non stop
  • Odpowiedz