Wpis z mikrobloga

Wczoraj wdałam się w pyskówkę z grażyną, za to, że uderzyła swojego psa, bo nie chciał do niej wrócić. Pies biegał bez smyczy, fuck logic.
Teraz mi się przypomniało jak 1,5 roku temu z------m jak burą sukę kaszojada, który ot tak dla hecy kopał mojego szczeniaka. Wtedy pomyślałam, że może zareagowałam zbyt ostro, dziś myślę, że mam to w dupie i zrobiłabym to jeszcze raz. Ludzie są p----------i ()
#pieseklenek #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #coolstory
matra - Wczoraj wdałam się w pyskówkę z grażyną, za to, że uderzyła swojego psa, bo n...

źródło: comment_ReSE5P05ilVbregtsrJpZoO72PuOQSs0.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@matra ja jestem pewien, różowa się troszkę waha. Zaraz odbieramy nowe mieszkanie i pewnie się domyślisz co jest powodem jej wahania
  • Odpowiedz
  • 0
@matra Hodowli konkretnej jeszcze nie wybraliśmy, parę obserwujemy - Dolncenera, Wejherstaff, Perfect Friends, Staff Beauty, Czarna Magnolia
  • Odpowiedz
@shink: nie, nie domyślę ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Każdy pies potrafi nasikać, nasrać, zgryźć, zniszczyć. KA-ŻDY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojawia się pies w domu, pojawia się kennel, drybed, kupa odpowiednich zabawek, niekoniecznie za miliony monet, może bramka do drzwi, jeśli gdzieś ich nie ma. Ja nie powiem, mam świętego psa, który nie niszczył nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@matra do Wejherstaff mamy najbliżej, znajomi też polecili hodowlę pani Kasi. Pierwszy staffik więc myślę żeby wybrać najspokojniejszą suczkę z miotu ()
  • Odpowiedz
@shink: patrz na charaktery rodziców i dziadków, bo charakter dzieciaka w hodowli nie jest miarodajny aż tak bardzo. Ja też szukałam spokojnego, w jednej hodowli w ogóle usłyszałam, że SBT nie wymagają jakoś super dużo ruchu i że pół godziny zabawy to jest spoko, lałabym klapkiem po łbie za takie teksty, a to polecana hodowla była ( _) potem ktoś kupi pieska i się grubo zdziwi.
Moja
  • Odpowiedz