Wpis z mikrobloga

@Tomz:

Z killerów:

- Hillbilly bardzo mocny, po kilku meczach ogarniesz poruszanie się piłą to będziesz wymiatał. ;)
- Nurse jeden z mocniejszych killerów ale nie polecam, bo to zajmuje sporo czasu żeby w pełni nauczyć się wykorzystywać jej potencjał
- Doctor niby spoko na początek, bo poprzez jego obszarowe budowanie madness łatwo znaleźć survivorsów, na początku nim grałem i szło mi średnio (czasem 4x kill, czasem 4x ucieczka, dużo meczów
@Tomz: Jak jesteś początkującym to pierwsze co to naucz się unikać konfrontacji z killerem. Nawet noob killer Cię zniszczy, bo ma bazową prędkość ruchu większą o kilka procent od Ciebie (wyjątkiem jest pielęgniarka, która ma mniejszą bazową, ale się teleportuje)

Jak kolega @gascoigne: wyżej napisał - szukaj słupów i tam są geny. Dodatkowo jak grasz na mapie w miasteczku (z domami - chyba mapa Mayersa) to jak wejdziesz do domu
Ja kupiłem Zjawę z killerów, bo każdy randomowy killer był dla mnie po prostu mega #!$%@?... jak planujesz grać dłużej to polecam, jeśli nie, to największy chyba wbity level mam na Wraith. Może znikać i praktycznie jestes niewidoczny, natomiast Ty widzisz ocalałych. Z Survivorow tylko Meg. Na reszcie mam same 1 lvl. Trochę pograsz to się wczujesz co i jak i gdzie szukać ocalałych, a jak bedziesz wystarczająco dobry to bedziesz miał
źródło: comment_vVunStjKiFPWoQH6d57BIaRnpe9URCj8.jpg
@Tomz: Każda postać może mieć maksymalnie 50poziom (później tracisz punkty krwi za przedmioty/add-ony/inne umiejętności ale nie dostajesz poziomu za to). Możesz zresetować się do 1 poziomu jak masz 50 i dostajesz punkt prestiżu na danej postaci (maksymalnie 3). Każdy survive/killer ma unikatowe perki, które możesz odblokować od 40poziomu (jak odblokujesz perk, będzie się randomo pojawiał na krwistej sieci innych survów/killerów.

Dodatkowo - za każdy level zdobyty dostajesz kamyczki i za nie
@Tomz:

Za mecze dostajesz bloodpoints, wydajesz je w losowo generowanym drzewku "Bloodweb" no i tyle.

Jak pisałem wcześniej, każda postać ma swoje perki a po 30/35/40 levelu odblokowujesz te perki aby były dostępne w bloodweb innych postaci.

Cóż, na czymś muszą twórcy zarabiać. M.in na tym, że wiele przydatnych perków (zwłaszcza dla killerów) mają postacie z płatnych DLC.
Większość streamerów ma świetne buildy perków a gdy sam chcesz taki mieć, okazuje
@Tomz: Szczerze nie tak dużo ;). Teraz miałem wolny weekend, trochę pograłem i mam wbity na Meg 36 lvl. Przed weekendem był chyba 13 albo 14. Fakt, od 30go lvl idzie wolno, ale tez nie jakos bardzo monotonnie.
@Milanista121: @Tomz: Jak się już ogarnie kilka postaci tak żeby były grywalne to trzeba się nastawić na daily questy, zawsze wpadnie te 25-60k ekstra.

Do tego warto odwiedzić sklep w grze i tam jest "shrine of secrets" (nie wiem jak to jest po polsku), gdzie za "shardy" (te za XP konta) można kupić 4 losowo wybrane perki na tydzień.
Jeśli kupimy w Shrine of secrets perk, który już odblokowaliśmy dla