Wpis z mikrobloga

Czy zdarza się wam uczestniczyć w niezręcznych sytuacjach ? Bo mi często xD.

Ostatnio w swoim korpolandzie zmieniłem dział. Przeniosłem się piętro niżej. Firma jest spora więc mimo 2 lat stażu czułem się na tym piętrze jak w nowym miejscu. Dodam, że układ mojego piętra wygląda następująco: jest korytarz, a po bokach są biura kuchnia itp.

Więc wbijam dziś rano do pracy, zakładam swoje piękne kapcie xD biere kubek i kieruję się w stronę kuchni, aby umyć kubek na pyszną poranną herbatkę.

Korytarz prowadzący do kuchni jest dosyć wąski i tak się przytrafiło, że przede mną szło 3 typów. Szli dosyć wolno więc w pewnym momencie byłem dosłownie pół metra za nimi.

NAGLE z innego biura wychodzi kolejna grupa typów i kiedy zobaczyli "moją" grupę to zaczynają machać. NOO I SIĘ ZACZYNA XD. Druga grupa zaczyna się witać z tą pierwszą i ze mną też XD myśląc, że należę do tych pierwszych XDD. Ja #!$%@? w akcji niewyspany nie wiem co się właśnie #!$%@? więc też zacząłem się z nimi witać xDD. Dodam, że firma międzynarodowa więc nie miałem pojęcia w jakim oni języku #!$%@?ą xD. No i wyobraźcie sobie 7 typów, 6 z nich ubranych w jakieś marynarki koszule itp a jeden z nich ( czyli ja XD) ubrany w dżinsy, bluzę z kapturem i kapcie XD dodatkowo trzymający w ręku #!$%@? kubek ze zdjęciem dinozaura XDD. Czułem się jak jakaś randomowa postać z rpga w cutscence XDD. No i stoję sobie tak z nimi chwilę i kiwam głową i myślę sobie KUUURWA JA CHCE TYLKO DO KUCHNI POMOCY XDD. A nie będę się przepychał jak jakiś baran między nimi xD. NAGLE widzę, że zrobiło się trochę miejsca i KUURDE CYK SZYBKO SIE ULATNIAMY XD #!$%@?łem szybciej niż kurczak w Etiopii widzący wygłodniałe plemię xDD. Na szczęście nie zauważyli największej ucieczki od czasów #!$%@? z Shawshank XDD. uffff URATOWANY XD.

Dzięki Ci losie ze mnie obdarowałeś #!$%@? XD. Pozdro i z fartem mordeczki.

#pracbaza #korposwiat
  • 4