Wpis z mikrobloga

Netflix w końcu uraczył większa ilością informacji o swoim projekcie #hailstorm - https://medium.com/@NetflixTechBlog/hailstorm-the-netflix-scaling-solution-over-android-tv-fd169366f828
Fajnie że #amlogic współpracuje, jest szansa że boxy które powstają na tych układach znacznie zwiększą swoją funkcjonalność o ile producenci typu #mecool nie będą nadal oszukiwać z #widevine ( ͡º ͜ʖ͡º)
#tvbox #netflix #androidtv
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodiwpigulce_pl: zdaje się że problemem jest to że jak masz widevine i jednocześnie dostęp do root to jesteś w stanie manipulować contentem - zwłaszcza zrzucać go na dysk ( ͡º ͜ʖ͡º) - czego netflix bardzo nie chce (z wiadomych w sumie powodów), stawia to widevine w gorszym świetle a to na ten moment jedyny drm który jest w zasadzie bezpłatny i opensource. Microstoftowi ze swoim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakPomysluNaNick: myślę że oni też to rozumieją, rozumieją też że mecool to pewnie nie był promil ich użytkowników. Branża rozrywkowa, filmy gry muzyka, to u góry jest straszny beton. Licencja to licencja. Ma uniemożliwiac nieautoryzowane kopiowanie i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w papierach musi się zgadzać.
Ja też nie mogę kupić dostępu tylko do sportowych kanałów bo muszę cały pakiet za dużo zł z którego
  • Odpowiedz
@azurri: iptv z chin? no nie wiem, nie brzmi jakby miało nie lagować. W sumie do filmów/programów wolę już płacić za realdebrid, a sport to i tak loteria.
  • Odpowiedz