Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś w #dziennikpracy Czas na pierwsze podsumowanie ankiet w kwietniu, za okres 01 - 03 kwietnia 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 13, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
3) Life Points - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
6) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
8) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Kwiecień rozpoczął się ciekawie :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentGRU: Zarobki podsumowuję raz w miesiącu. Jeżeli interesuje Cię ten temat, sprawdź poniższe posty w #dziennikpracy - w ostatnim znajdziesz podsumowanie marca jeśli chodzi o kwotę oraz panele, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty. Nie rozdrabniam się w tych zestawieniach zbyt mocno, dlatego panele, w których mam zarobione np. 30 zł, a minimum wynosi 50 zł nie są w nim ujmowane.
  • Odpowiedz
@Luck5: Na Payoneerze trzba zebrać 50$, aby móc je bezpłatnie wypłacić z niego na konto bankowe. Ja wypłacam na Skrill, a potem robię wymianę (za niewielką opłatą) z kimś z forum o zarabianiu (póki co taka opcja się u mnie sprawdza.
  • Odpowiedz