Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezdzwieczny: do specjalisty tak . Ale myślisz że mają twoje skargi na 1cm czy dalej w dupie ? . Większość tu pisze o lekarzu pierwszego kontaktu

@mathkaczy: co? Mają obowiązek Cię przyjąć w ciągu 7 dni roboczych. Nie ma tu żadnego rozumienia, jak nie przyjmą to skarga do NFZ i dostają po dupie.

@darvd29: myślisz że twoja skargę mają na 1 cm czy głębiej w dupie? Jeśli chodzi o
@mathkaczy a co? Mówić nie umiesz i wszędzie z mamusią musisz chodzić, żeby coś załatwić? Przecież kobieta w rejestracji nie będzie fatygować się pod gabinet i oznajmiać, że ten pacjent jest zhdk i wchodzi bez kolejki.

Masz gębę to ją otwórz, pokaż legitymację i wpieprzaj do gabinetu. Stare baby zawsze będą się #!$%@?ć, co nie znaczy że nie można egzekwować swoich praw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mathkaczy a co? Mówić nie umiesz i wszędzie z mamusią musisz chodzić, żeby coś załatwić? Przecież kobieta w rejestracji nie będzie fatygować się pod gabinet i oznajmiać, że ten pacjent jest zhdk i wchodzi bez kolejki.


Masz gębę to ją otwórz, pokaż legitymację i wpieprzaj do gabinetu. Stare baby zawsze będą się #!$%@?ć, co nie znaczy że nie można egzekwować swoich praw.

@dymek_: miałem okazję spróbować tylko raz i nawet nie
@Bezdzwieczny: Mirku, jak to można zdobyć - i nie mówię o oddawaniu krwi bo coś tam mam.
Na brązowa powinno wystarczyć.
Pytałem w rckik ale powiedzieli, że to nie oni, mejle do PCK pisałem, ale głucha cisza, a nie mam czasu słuchać melodyjki od 8-16 ( ͡° ʖ̯ ͡°)