Wpis z mikrobloga

Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty. Muszę tylko jeszcze kupić ciuszki dobrze odprowadzające pot i poczekać na sakwę z miejscem na telefon i planuję mocno zabrać się za siebie i zrobić kondycję rowerową. Liczę, że #gzm weźmie się porządnie za politykę rowerową i w końcu połączy górnośląskie miasta ze sobą bezpieczną siecią dróg rowerowych jak na zachodzie.

Na fotce: Kross Pulso 2.0 2019 (2x9 full Sora) M
Akcesoria: Convoy S2+ (kolimator), wall'e kopia, błotniki simpla sds, zapięcie Kellys Fold 30, bidon+uchwyt decathlon.
Wymieniłem (póki co): pedały (były jakieś trekkingowe, pół metalowe Krossa, w detalu gdzieś 20zł) na DARTMOOR CANDY PRO (oryginalne zaczęły hałasować po 10km).

Opinia: Kupiłem za 2300zł, wydaje mi się, że dość dobrze trafiłem, opony dają radę również na nierównościach, osprzęt z grupy Sora to ogromny przeskok względem tego co wcześniej miałem, na wolnobiegu. Kross złożył imho dobry rower w tych pieniądzach.

#pokazrower #rowerowrownik #rower #kross
szymko1995 - Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty. Muszę tylko jeszcze kupić ciuszki d...

źródło: comment_ZaMFZpoYIrsovm9deIliGyEVkiwwISFa.jpg

Pobierz
  • 6
@flux_roggie: nie jestem w stanie pomóc, bo pozbyłem się błotników (i leżą w piwnicy w innym mieszkaniu na 2 końcu Polski). Były to jakieś chińczyki zakupione w lokalnym rowerowym i przy trasie 50km+ poluzowały się + design imho słabo się prezentował. Może jakbym dojeżdżał do pracy, to zaopatrzę się w lepsze, a tak to było jeżdżone w ładną pogodę lub paskiem na plecach.

BTW polecam wymianę siodełka (u mnie wpadł specialized
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szymko1995: Błotniki miałem podobne, tylko brandowane przez Krossa i szybko się ich pozbyłem, bo tylny lubił się przekrzywić i trzeć o oponę. Chodziło mi tylko o element mocujący błotnik do rury podsiodłowej. Z tego co wiem, to zwykle jest do tego otwór w ramie, ale w Pulso brak. U Ciebie zobaczyłem jakiś adapter.

Mi siodełko nawet odpowiada, ale po dwóch miesiącach dojazdów do pracy i kilku wycieczkach zaczyna się wycierać. Na