Wpis z mikrobloga

Przed państwem wzorcowy przykład hipergamicznej p0lki, która skreśla chłopaka, tylko dlatego że nie kupił wina xdd skąd miał wiedzieć jakie wino kupić skoro ona gotuje, znając umiejętności typowej p0lki będzie to makaron albo ryż z warzywami z paczki xdd pewnie uświadomiła sobie, że się wkopala dlatego skreslila dobrego chłopaka i czeka na oskarka, który zaprosi ją na surowa rybę za 200 stowki xddd
#logikarozowychpaskow
Zielonykubek - Przed państwem wzorcowy przykład hipergamicznej p0lki, która skreśla c...

źródło: comment_nc7AjQ32XulsSddS5YlFcpxYCmscYiiv.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielonykubek: więc w ramach rewanżu chcesz zachowywać się jak typowa księżniczka i WYMAGAĆ. Bo Ty jesteś wyjątkowy płatek śniegu i Ciebie trzeba ZDOBYWAĆ. To laska musi o wszystkim myśleć. Ona Ci gotuje, ona zajmuje się winem, a Ty przychodzisz zawsze na gotowca. Aha, no i w razie stosunku, to oczywiście jej zmartwienie, żeby mieć gumki. Skoro rola męskiej księżniczki Ci pasuje, to tylko życzyć powodzenia xD
  • Odpowiedz
Abstrahując od screena to zawsze tak na krzywa mordę idziesz do kogoś, na imprezę, czy cokolwiek? Dla mnie normalnym jest, ze jak ktoś zaprasza mnie na kolacje, czy coś w tym stylu to sama przyniosę coś od siebie, niezależnie czy zaprasza mnie przyjaciółka czy ktoś inny. Jak dla kogoś problemem jest kupienie jakiegoś sikacza za trzy dychy, gdzie druga osoba traci swój czas, hajs na produkty by przygotować coś dobrego to chyba
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: k---a tutaj oficjalna wojna się zawiązuje. Idź na ulice walczyć z ta zła niesprawiedliwością i zmień cos w tym kierunku jak ci nie pasuje. Jakbym wyczuł jelenia to tez bym go zrobił w c---a na jedzenie, życie. Wniosek nasuwa się jeden
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: jesli to dobrze zrozumialem:
- spotkanie u rozowej (rozowa musi ugoscic)
- szame ma zrobic rozowa (bo blu nie potrafi?)
- kase na szame ma dac rozowa
- ...i wino jeszcze tez, bo to taki problem?

Moze nie znamy kontekstu i laska jednak z-----a, ale poki co to wyglada na to, ze Franusiowi powinna dziekowac za laske tego, ze zechce przyjsc na gotowe i ja wydupczyc. Gowno dac, tylko
  • Odpowiedz