Wpis z mikrobloga

@VeleiN

homoseksualizm [...] To wada wrodzona i występuje u wszystkich wysokorozwiniętych organizmów.

w jaki sposób objawia się nietolerancja w Polsce?


Nie wiem czy trollujesz, ale minutę po obrazie wszystkich osób homoseksualnych pytasz gdzie jest nietolerancja wobec osób homoseksualnych. Między innymi w Twojej główce, that's where.
  • Odpowiedz
@Ator: gdzie niby obrażam homoseksualistów? Posiadanie wad to nic złego. Ogarnij się, świat nie jest idealny. Nie wiem czy wiesz jak wyglada proces ekstrakcji dna, ale pojawienie się błędów przy kopiowaniu łańcuch to NORMA. To ty jesteś nietolerancyjny twierdząc że ludzie z wadami są gorsi. Nie są, każdy ma jakieś wady, większe lub mniejsze
  • Odpowiedz
@VeleiN: samo słowo „wada” ma zdecydowanie negatywne znaczenie. Jeżeli ta wadliwość polega twoim zdaniem na braku możliwości rozmnażania tradycyjnym sposobem, to bardzo proszę o wytłumaczenie jaki właściwie sens ma bezkresna produkcja dzieci - i dlaczego niemożność rozmnażania to wada.
  • Odpowiedz
@VeleiN: oczywiście, że wada. Tak samo jak leworęczność, brązowa skóra, rude włosy i wszystkie inne rzeczy które waszym durnym prawolskim łbom przeszkadzało na przestrzeni wieków.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wśród konserwatystów jest osoba która tak uważa (poza trolami identyfikującymi się z pseudoprawicą). Homoseksualizm istnieje od początku ludzkości. Ruch wyzwolenia gejów dopiero od czasów rewolucji seksualnej. Pogarda dla środowiska LGBT nie oznacza pogardy dla homoseksualizmu.
  • Odpowiedz