Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej motomirki/mirabelki!
Przygotowuje się do kursu na kategorie A prawa jazdy. Szukam pierwszego kasku w cenie 700-800 zł. Oczywiście najważniejsze jest dla mnie żeby był jak najbardziej bezpieczny.
W oko wpadł mi HJC FG-17. Czy ktoś z Was może ma taki kask i może powiedzieć coś o nim? A może macie coś innego w tym zakresie cenowym co moglibyście polecić? Dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi!


#motomirko #motocykle
bertexon - Hej motomirki/mirabelki!
Przygotowuje się do kursu na kategorie A prawa ja...

źródło: comment_fFuEt0zbZ7XQD2OIxEwbOptdz7TlXMvf.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glenroy: Szkoda, że tak późno kupujesz. Na początku toku maja fajne promocje w intermotors, ja wyrwalem kiedyś shoei za 900 z 1600 chyba wtedy.
  • Odpowiedz
Mam i polecam ;) Solidny, dobrze leży, wywietrzniki działają, słuchawki douszne się mieszczą. Raczej do pochylonej pozycji (z uwagi na wizjer i kąt ułożenia wywietrzników).
  • Odpowiedz
@bertexon: średnio słaby kask w niskiej cenie, głośny (jak większość), ze średniej jakości wyściółką i łamiącym się mocowaniem wizjera. Może być, ale dodaj kilka stówek i kup coś lepszego, naprawdę warto, bo to jeden z ważniejszych elementów
  • Odpowiedz
@Morf: Gdybyś obejrzał filmik, który zlinkowałeś to wiedziałbyś, że on hejtuje amerykańskiego DOTa, i słusznie, ten ich system jest bez sensu. Wszystkie inne są jak najbardziej sensowne (ECE, Sharp, Snell).
  • Odpowiedz