Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o pomoc, mój arsenał składa się głównie ze słodkich zapachów (Mont Blanc Starwalker, Invictus, First Instinct, Wanted, The One EDP, Eros, Ultra Male, a w kolejce już czekają Dunhill Icon Racing i One Shock xD), doszedłem też do wniosku, że świeżaki jednak nie są dla mnie, więc będę chciał sprzedać Starwalkera i tu pojawia się pytanie, jak uzupełnić kolekcję, żeby był jakiś trochę poważniejszy zapach na ciepłą część roku, do głowy przychodzą mi tylko propozycje semi-fresh, zwane też blue, no i przetestowałem:
Aqva Atlantiqve - na bloterku ładnie, ale na skórze gorzka pomarańcza, podobnie jak z częścią cytrusowych świeżaków
Dylan Blue - kilka razy próbowałem się przekonać, ale pachnie mi chłopem xD w powietrzu jest ponoć lepiej, ale jak się do tej pory nie przekonałem, to raczej się nie przekonam xD
AdG Profumo - przy skórze czuję tylko suszone rośliny, może w powietrzu jest lepiej, ale podobna historia co z Dylanem, tylko do tego droższe xD
Sauvage - jakoś mocno mnie nie przekonał, a dodając jeszcze do tego cenę to odpada
Bleu de Chanel - może być, ale według mnie nie jest warty ceny, której życzy sobie Chanel
Prada Luna Rossa Carbon - ostatnio testowałem i nawet mi się podoba, tylko czuć trochę żelu pod prysznic i to mnie powstrzymuje przed zakupem, no i da się kupić za rozsądną cenę
Co robić? Brać Pradę i nie myśleć za długo nad tym, czy macie może jeszcze jakieś inne propozycje?
#perfumy
  • 13
@tymczasowy_wykopek Ciężko Ci doradzić, zjechałeś tak dobre zapachy :) ze swojej strony polecam ARMAF CDNI(klon Aventusa Creed), pachnie cytryną i brzozą, bardzo komplementogenny, ze świetnymi parametrami(niezależnie od batcha), myślę, że dosyć uniwersalny.
@kakkerlak Ja mam niby najgorszy wypust, a czuje go na sobie przez cały dzień w pracy. Kiedyś już opisywałem, ze otrzymywałem komplementy na imprezie firmowej na swiezym powietrzu po 5 godzinach od aplikacji.
@dmnbgszzz: u mnie zależy od dnia, czasem po godzinie nie pamiętam, że się nim psikałem, czasem tak ze 3h czuję. Z l'aventure jeszcze gorzej, muszę popytać różowego czy ona coś czuje, może mi się nos przyzwyczaja do klonów Aventusa. Jeszcze zebrę muszę stestować.
@dmnbgszzz Nie miałem intencji ich zjechać, tylko zauważam że nie są dla mnie stworzone xD
Znam CDNI i L'Aventure, podobają mi się, ale po testach, zauważam, że jestem jednak do nich za młody (23 lata), widzę je bardziej na ludziach koło 30. Tutaj też nie mam złych intencji, perfumy to bardzo subiektywny temat xD
@Kexu Sprawdzę jak znajdę, jakiś czas temu chyba wydawał mi się spoko, ale nie wiem czy nie jest bardziej w kategorii świeżaka
@mlodysum podobał mi się i bardzo chętnie bym kupił, nie wiem tylko czy w tej roli, której teraz szukam, ale cena jest przesadzona jak przy Chanel :/