Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, który procesor lepszy? Jestem tymczasowo w półce starych telefonów, póki S9/S10 nie stanieją jeszcze troszkę. Mam obecnie LG G4 na Snapdragonie 808, ale myślę nad wymianą na Moto Z Play na Snapdragonie 625 z uwagi na baterię. Czy wydajność będzie dużo gorsza? Grafika ponoć jest słabsza. G4 zasuwa jak nie wiem.
#telefony #android #lg #motorola
  • 15
  • Odpowiedz
@brylek przeskoczyłem właśnie z LG G4 na Moto z Play i jestem baaaaardzo zadowolony. Bateria to skok milowy w porównaniu z tragiczną baterią G4. Telefon śmiga bardzo dobrze a Moto modsy (zwłaszcza projektor) sprawia że to coś więcej niż smartphone. Będziesz Pan zadowolony ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brylek: aparat minimalnie na plus dla G4 pod względem jasności (czujniki jasności) ale w Moto lepszy autofocus laserowy. Do tego za około 4-5 stów możesz w przyszłości dokupić uzywanego modsa z hasselblad (nowy za drogi, aparat kupisz w tej cenie) i uzyskać zoom optyczny i poprawę optyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kukukulfon: dzięki ;) to i tak telefon max. na pół roku, potem będę coś kupował nowego i właśnie trafiła mi się motka fajna. Chyba się zdecyduję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kukukulfon: tak tylko dam znać, że zostawiłem w końcu Moto Z Play. Masz jeszcze gwarancję, ale po jej zakończeniu polecam wgranie romu Android Pie. Działa Google Camera i telefon zyskuje trochę funkcji.
  • Odpowiedz