Wpis z mikrobloga

@Ashi12: Nie wiem co myślałeś xD? Jest 11 edycja tej książki i tyle, wydana dokładnie 27 sierpnia 2018, 928 stron. Jak nie potrafisz się posługiwać google to raczej za programowanie brać się nie powinieneś ¯\_(ツ)_/¯
@kebab-case No zamiast, kozaczyc i dalej brnąc to podesłałbys link na dowód a nie się dalej błaźnisz. Zapytałem poprostu a ty zgrywasz nie wiadomo kogo, przykre w sumie.
@Ashi12: Mistrzu, wpadłeś może na to, że zwyczajnie helion nie wyrobił się z tłumaczeniem/czeka na kolejną edycje?
Na amazonie na bank będzie. Możesz sobie zamówić paperback lub znaleźć jakiegoś pdfa i wydrukować gdzieś w punkcie.
@tronez Mistrzu ale ja nie szukam literatury angielskiej tylko juz z przekladem polskim. Wiec X jest najswiezsza a tym momencie, a wy elyta robicie z tego show jak nie wiem.
@kebab-case oo poszedł teraz, jak juz z matkami leci to poziom wzrus xd, nie ma bata na kebaba kurła bo miażdzy. Pozdrowie twoją mamę od ciebie ale to kolo 23 jak bede wychodził.
@Ashi12: kebab nie podał linka, ale Ty nie potrafisz zadać pytania nawet. Nigdzie nie napisałeś, że interesuje Cie tylko polskie wydanie.

#!$%@?ąc - sugerowałbym raczej książki po angielsku, bo gro literatury w necie też jest w tym języku. Łatwiej będzie Ci się potem poruszać nie zastanawiając się co to typ wartościowy na przykład albo kolektor śmieci ;)