Wpis z mikrobloga

ONLY WYPOK CAN HELP!

Mignęło mi kiedyś zdjęcie budynku na jakimś wydarzeniu architektonicznym na wallu na FB i za cholerę nie mogę znaleźć tego budynku na żadnym serwisie ani w wyszukiwarce. Szukam go już parę tygodni i wciąż mi się nie udaje, mam nadzieję że #csiwykop pomoże mi w mojej rozterce z #architektura i jakaś dobra dusza udzieli mi #pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak go pamiętam:
1. był to budynek narożny ok 5-7 kondygnacyjny (sfotografowany był w taki sposób jak ten stary)
2. budynek był nowoczesny
3. elewacja była nieregularna a obrysy pięter nie pokrywały się (tak jak ten z 2.png - zdjęcie w komentarzu)
4. wnioskując po balkonach od ulicy prawdopodomnie budynek mieszkaniowy
5. wydaje mi się że był pokryty jakimś szarym kamieniem lub jasnym tynkiem (coś jak piaskowiec albo bardziej szary)
Pobierz cudny - ONLY WYPOK CAN HELP!

Mignęło mi kiedyś zdjęcie budynku na jakimś wydarzeni...
źródło: comment_poIFZRoZhYcH6gimVRH7CYnoahXOZLBk.jpg
  • 6
@cudny: jakie kolory? z jakich materiałów zrobiony? w Polsce czy na świecie? w którym mieście? jak wielki (podałeś tylko wysokość)? przy ulicy czy odsunięty? w pierzei czy nie?
@ponton zdjecie przedstawiało tylko fragment elewacji wiec nie wiem jak był usytuowany ani jak duży był, nie wiem w jakim miescie ale obstawiał bym ze jakaś Europa zachodnia lub Skandynawia. Taka pierzejowa zabudowa podobna do tej z Barcelony lub Paryża. Materiał to wydaje mi się że jasny kamień lub tynk, do tego ciemna stolarka i balustrady