Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie

W ramach przygotowań do wydłużenia zapisów i rozpoczęcia ich nieco wcześniej proszę Was, kochanych graczy, o podjęcie działań.

@mac3 @TynkarzCzwartejSciany @Matei123 @Krul_Janusz_I_Passat - przygotujcie proszę krótkie reklamy Waszych banków wraz z ich ofertami. Potrzebuję również linków do ostatecznych wersji arkuszy na PW (lub potwierdzenia, że przesłane mi są aktualne) oraz adresów mailowych. Arkusze zostaną skopiowane na mój dysk google i otrzymacie do nich prawo edytowania. Spróbujemy wystartować z zapisami nieco wcześniej, ale nie daję Wam żadnych ostatecznych terminów. Wasze oferty i cenniki mogą, ale nie muszą być podane w oddzielnej zakładce w arkuszu. Opcjonalnie możecie przygotować oferty pracy dla pomocników-Biurokratów (ilość miejsc, zakres obowiązków, opcjonalnie kwartalna płaca).

@Diamond-kun @Awerege @Kozlov666 @Stah-Schek (oraz @pocotosienoginoco) - proszę o potwierdzenie na PW, że przesłane przez Was arkusze są ostateczne oraz proszę o podanie tą samą drogą maila. Tak samo jak w przypadku Bankierów Wasze arkusze zostaną skopiowane na mój dysk google i otrzymacie do nich prawo edytowania. Wasze oferty i cenniki mogą, ale nie muszą być podane w oddzielnej zakładce w arkuszu. Opcjonalnie możecie przygotować oferty pracy dla pomocników-Biurokratów (ilość miejsc, zakres obowiązków, opcjonalnie kwartalna płaca)

Pozostali zainteresowani gracze: Jest to dobry moment na założenie gildii, klubu lub stowarzyszenia przed startem gry wraz z innymi graczami. Im szybciej zostanie założone, tym wcześniej możemy porozmawiać o "wyprawkach". Proponuję następującą komunikację:

1. Lider pisze komentarz pod tym wpisem z nazwą organizacji.
2. Jej członkowie plusują komentarz lidera.
3. Liderzy organizacji liczących co najmniej trzech członków (bez lidera) mogą do mnie pisać na PW.

Można należeć tylko do jednej organizacji. Im więcej członków, tym "wyprawka" może być większa. Tutaj również nie daję żadnych terminów, ale im wcześniej się zbierzecie, tym więcej dam (w zamian za danie mi większej ilości czasu na wplecenie organizacji w wątki gry).
lacuna - #lacunafabularnie

W ramach przygotowań do wydłużenia zapisów i rozpoczęci...

źródło: comment_X5XB7B3SzIO0z41nvxpIcwFoIZUDniPA.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bank Vivaldich - złóż swoje CV już dziś!

Le Scribe - papirus i pióro to Twój chleb powszedni? Matematyka to Twoje drugie imię? W takim razie u nas odnajdziesz swój drugi dom.


Aide à la clientèle - rozmowa z drugim człowiekiem to podstawa naszego społeczeństwa. Jeśli słuchanie bliźniego jest dla Ciebie przyjemnością, a nie chcesz zakładać sutanny, to zapraszamy.
  • Odpowiedz
Bank BSU
Szybko, solidnie i tanio.

Nasz wywodzący się z Szajcarii bank pragnie zaprezentować swoją podstawową ofertę:
Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR):
- darmowe założenie i prowadzenie rachunku
  • Odpowiedz
Rekrutacja BSU:

- ochroniarz - jaki jest, każdy widzi. I dobrze, że widzi, bo nie kombinuje. Pensja do 60£ / kwartał (uzależniona od kondycji)

- bankier - klasyczne stanowisko w banku. W zakres obowiązków wchodzi kontakt z klientami oraz pomoc w prowadzeniu rachunków klientów. Pensja 20£ / kwartał + premie za wyniki. Stanowisko rozwojowe z możliwością awansu!
  • Odpowiedz
@lacuna: Oh, wybacz, rzeczywiście temat do gildii jest tutaj. I tak: wołałem, bo mi się pomyliło, że w karcie postaci jest zakładka z gildią (żebyś mu kartę postaci poprawiła), a nie ma. Natomiast jeśli chodzi o formularz, to nowy członek zdecydował się do nas dołączyć już w trakcie gry, w wyniku działań Wolka (troska o górników), więc to nie jest tak, że wpisywał byle co w formularzu.

Natomiast pojawiło mi
  • Odpowiedz
@Akumulat: Zostawiam to Wam. Najważniejszy jest dla mnie kontakt z założycielem gildii i czy członkowie będą potwierdzani przez plusowanie najbardziej aktualnego komentarza w sprawie, czy komentarza tutaj, wybór zostawiam Wam. Ma być wygodnie, bo ostatnio mnożę wszystkie rygory, a część jest na pewno zbędna.
  • Odpowiedz