Wpis z mikrobloga

@AloneShooter: Jak ostro #!$%@?ętym być trzeba żeby dać dziecku strzelać z ostrej amunicji ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Aczkolwiek zawsze lepsze to niż miałby grać w CS'a czy inne gówno wyzywając się z ruskimi na czacie.


@Cztero4tomowy A potem w wieku 18 lat dzieciak zdobywa poważne miejsca w IPSC, łapie sponsorów i trzepie hajs. Choć w Polsce może o to trudniej ale na zachodzie czy w USA
@Variv: Nie sposób odmówić ci racji Mordeczko. Ale moim zdaniem takie zachowanie jest po prostu skrajnie nieodpowiedzialne ze strony opiekuna dziecka nie wiem czy widziałeś te filmiki ale jednym jest przebitka jak ten dzieciak strzela z shotguna którego nie może utrzymać bo mu wypada z rąk po oddaniu strzału więc stwarza bezpośrednie zagrożenie zarówno dla siebie jak i innych. A co do grania na komputerze jestem zdania, że raczej dzieciaki w
@sops: Moim zdaniem chociażby to, że może zrobić poważną krzywdę sobie lub osobom trzecim w jego otoczeniu. I żeby nie było jestem za tym żeby w jakimś stopniu ludzie umieli obsługiwać broń tyle, że nie w tym wieku.
@sops: Taką, że na przykład zwłaszcza strzelba z której strzela oraz inne bronie jakiś tam odrzut mają więc i na przykład bark mogą uszkodzić. Nie wspominając już o rzeczach jak : przypadkowe postrzelenie siebie lub osób trzecich czy rykoszet.
@Cztero4tomowy: No jak widac nie ma z barkiem problemu. To nie armata( ͡° ͜ʖ ͡°)
W jaki sposob moze siebie lub kogos postrzelic? Jak widzimy to dobrze zna podstawy obslugi i celuje w kulochwyt a nie w siebie czy w innych ludzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rykoszet to od czego? Od papieru?( )
@Jarosuaf6: jak masz gogle i słuchawki to flash cię niespecjalnie rusza to raz, a dwa spodziewasz się go. Ideą flasha jest spowodowanie dezorientacji i zaskoczenia u przeciwnika, a ze znanym z gier "blackoutem" to ma mało wspólnego.