Wpis z mikrobloga

Na tym filmie w 4:12 Sławek vel @FS_szkolna17 pytał się o pozwolenie na nagrywanie podwórka. Konon kazał wszystko nagrywać prócz Nera. Już wtedy czułem, że z psem źle ale jako, że były akcje zgłaszania i nic nie dały to nie próbowałem tego nagłaśniać. A wtedy było praktycznie pewne, że z psem zle., Gdyby było dobrze to Ksiek kazał by nagrać psa i by powiedział coś w stylu "Szanowni państwo, proszę zobaczyć Nero żyje, ja się opiekuje się nim, jest zdrowy" Konon by nie odpuścił by pokazać jak się psem opiekuje, ale że zabronił go nagrywać to czulem, że jest źle. Na szczęście i nie nie byli zniechęceni nieudanymi akcjami zgłoszenia i robili to dalej.
#kononowicz
  • 19
@supernovva: Tak w ogóle, to chyba dzielnicowy jest największym autorytetem przynajmniej dla Majora. To on Majorowi mówił, że powinien zdemontować kamery, sprzedać samochód i się wyprowadzić. Dlatego usunięcie kamer było warunkiem potrzebnym do wyprowadzki. Nawet jak Major nie do końca zrozumie co mówi do niego policjant to i tak uważa to za jakąś świętość.