Wpis z mikrobloga

Spokojny zwiad nagle przerodził się w paniczną ucieczkę. Ciężka kawaleria powoli rozwijała szarżę, atakowali ze wzgórza, ale nawet to ni było by problemem gdyby nie cala reszta. Pojawili się znikąd. Nagle ucieczka przed stosunkowo powolną ciężką kawalerią zmieniła się w ucieczkę przed ciężką kawalerią w gradzie strzał - dodatkowo kilkukrotnie trzeba było zmieniać kierunek, aby nie wpaść na najeżone włóczniami ściany piechoty. Niewielu ocalało.

Zwyciezca: Jihad
Atakujacy: Jihad
@mac3-131 LIGHTINF 200/200(100%)
@mac3-132 ARCH 100/100(100%)
@Yokaii-141 LIGHT
CAV 100/100(100%)
@Yokaii-142 HEAVYCAV 40/40(100%)
Obronca: Krucjata
@meinigel -242 LIGHT
CAV 37/100(37%) - uciekl


Pora na ruch krucjaty https://forms.gle/a1kz8y3eH1wT5U8A9 przypominam, ze generał może juz ruszyć nieaktywnych graczy
#staszektaktycznie
@Flameg
@Akumulat
@pecherzyktarcia
@meinigel
@TynkarzCzwartejSciany

a no i jak juz mowilem jestem w stanie wskazujacym to mape macie brzydsza niz zwykle. @meinigel spylił na 12.31
Stah-Schek - Spokojny zwiad nagle przerodził się w paniczną ucieczkę. Ciężka kawaleri...

źródło: comment_D5ZW3hzEBDnqAtwVHtezniOoQeFJsgO8.jpg

Pobierz
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fetan: Turowa gra strategiczna będąca luźną kontynuacją przedwcześnie zakończonej gry fabularnej. Dwie frakcje, których gracze dysponują kilkoma oddziałami i co turę wydają im rozkazy
@lacuna: Dziękuję za komplement. W sumie to jakoś nie ogarnąłem, ze Cię zawołam :)
Jednak w Twojej grze walka była tylko fragmentem - i to chyba nie tym najbardziej absorbującym. Wziąłem gotowy świat, gotową mapę, gotowe jednostki - a nawet gotową bazę potencjalnych graczy :) i pociągnąłem w trochę inną stronę - jednak jestem pewny, że 1. mniej ode mnie wymaga 2. dla graczy jest przyjemna (mam nadzieję), ale zdecydowanie mniej