Wpis z mikrobloga

Rekord plusów: 65. Czy dzisiaj uda się pobić? #zebroplusy
Moi drodzy, 135 raz już zapraszam Was do swojego programu pod tytułem Gamingowy Przegląd Tygodnia, w którym wybieram najważniejsze wiadomości z branży gier. Wieem, wiem, miało być z lepszą kamerą, ale mój Logitech C920 nie kocha się z windowsem 10 :(. Film jeszcze ciepły, wrzucony minutę temu :)

Ale wracając - w dzisiejszym odcinku
Koniec #!$%@? i początek newsów: 0:48

- Nie udał się bojkot #metroexodus - sprzedaż jest jeszcze lepsza niż poprzedniczek.
- #systemshock którego to #gimbynieznajo (w tym ja) - cały czas jest w produkcji, zarówno trzecia część, jak i remaster części pierwszej.
- Po raz kolejny #gimbynieznajo (ale to akurat już znam :) - Project I.G.I - wraca do żywych. Toadman Interactive ogłosiło prace nad I.G.I: OrIGIn.
- Pamiętacie Oddworld Abe's Oddyssey oraz Exodus? Od dawna twórcy - Oddworld Inhabitants - przesyłali nam dziwaczne, tajemnicze wiadomości, aż wreszcie mamy pierwszy filmik CGI z tej produkcji.

To oczywiście nie wszystko. Zapraszam :)

PS: A jeśli się Wam spodobało, dejcie tego plusa i suba ()

#gry #pcmasterrace #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #zakola #gpt
  • 3
@arkadikuss: bardzo lubię Cię oglądać. Kolega z pracy mini Tobie powiedział. Ale zauważyłem że masz mało subskrypcji pomimo tego że masz genialny głos i mówisz z sensem i z jajem. Może to sprawa słabej oprawy technicznej?

Druga rzecz to zauważyłem że czytasz na kanale jasna strona. Jest to tłumaczenie z jakiegoś amerykańskiego kanału? To Twój kanał ten polski? Czy robisz to na zlecenia? Jak to wygląda jeśli możesz zdradzić?
@kubabe mówisz o tym zielonym za mną? Nie mam pojęcia, żona się tym zajmuje :)

@QUANTUM-DICK raczej kwestia słabego marketingu, wykop to jedyne miejsce gdzie to wrzucam, ale wpisy - widzisz ile plusów mają, a jak zrobię znalezisko to mnie za spam rozjadą :)

Co do strony technicznej to dopiero od 3 tygodni używam kamerki, a myślę że dam montaż nie jest taki zły, by odrzucać ludzi (mam na myśli odcinki wcześniejsze,