Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
@wigilius: dlaczego?
Rozumiem kobiety które chcą urodzić dziecko z ZD, ale nie rozumiem dlaczego by zabraniać aborcji z tego powodu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wigilius: Zastanawiające jest to, że kolorowymi skarpetkami chwalą się najczęściej ci, który są za pozbawianiem takich osób najbardziej podstawowego prawa człowieka

  • Odpowiedz
@wigilius: Nie wiem czy byłeś ostatnio w mcdonalds, ale do takich prostych prac stosuje się już automaty z ekranem dotykowym, twój argument o zdolności do pracy jest mocno nieaktualny i z roku na rok aktualny coraz mniej, bo nawet dla zdolnych wykonywać określone czynności pracy może nie być i poprzeczka rośnie w miarę postępu technologii.
  • Odpowiedz
Aha czyli najwazniejsze w zakazie aborcji dla prawakow jest aby rodzic pociesznych debili do prostych prac fizycznych. Dobrze wiedziec jak w rzeczywistosci ta wasza moralnosc wyglada.


@za-co: To jest kłamstwo i manipulacja. Nigdzie nie napisałem, że to jest najważniejsze. Podałem tylko pozytywny przykład osoby z Zespłem Downa.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy byłeś ostatnio w mcdonalds, ale do takich prostych prac stosuje się już automaty z ekranem dotykowym, twój argument o zdolności do pracy jest mocno nieaktualny i z roku na rok aktualny coraz mniej, bo nawet dla zdolnych wykonywać określone czynności pracy może nie być i poprzeczka rośnie w miarę postępu technologii.


@patool: OK
btw. To jest Russell O’Grady. W 1986 r. rozpoczął pracę w McDonald’s. Pracował w
w.....s - > Nie wiem czy byłeś ostatnio w mcdonalds, ale do takich prostych prac stos...

źródło: comment_YLzJ5NCqYlbHi5G6Mcs1SMU8GWSOnMo8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wigilius: co nie zmienia zupełnie nic w kwestii ogólnych trendów o których pisałem. Jak chcesz dowodów anegdotycznych to odwiedź ich restauracje i sam się przekonasz.
  • Odpowiedz
co nie zmienia zupełnie nic w kwestii ogólnych trendów o których pisałem. Jak chcesz dowodów anegdotycznych to odwiedź ich restauracje i sam się przekonasz.


@patool: ok to był tylko pozytywny przykład osoby z Zespołem Downa. Dla mnie życie ma wartość samą w sobie.
  • Odpowiedz