Wpis z mikrobloga

@korporacion: Widać, ze masz zerowe pojęcie. Suwnica izoluje mięsień i wymusza nienaturalne ruchy. Wielostawy jak przysiad czy martwy to podstawa, gdzie angażują się inne mięśnie, utrwala prawidłowa koordynacja, a już nie mówię wydzielaniu hormonów. Wracaj lepiej do rodziny soprano.
@WilkMorski: moim zdaniem suwnica jest trochę zbyt bagatelizowana. Oczywiście że nigdy nie zastąpi 2 wyżej wymienionych ćwiczeń jednak dla zwykłego laika co sobie przychodzi popakowac w zupełności wystarczy.
@DywanTv: żeby prawidłowo technicznie wykonać przysiady Trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu a na suwnicy każdy głupi potrafi dorzucić 300 kg. To tak jakbyś powiedział,ze po co wydając hantlami czy sztanga skoro można dowalić na maszynie smitha. Nie Mówię że Suwnica jest czymś złym, bo sam używam ,ale to raczej forma dodatku do ćwiczeń wielostawowych niż podstawa jak ty twierdzisz.
@pokey Izolacje, leg press, prostowanie nog (czworki), klata to pewnie podobne cwiczenia izolujące. Ja tak nie ćwiczę, bo nie ćwiczę pod hipertrofię, ale fakt, ze najsilniejsi na swiecie w siadach nie maja najwiekszych nóg daje do myslenia. Zobacz jak trenuja kulturysci. Wiekszosc sie pompuje na maszynach/hantlach.

Chociaż oni wszyscy są na bombie, to moze jest insczej.
@WilkMorski Nie, nie. Zle mnie rozumiesz. Ja gardzę maszynami, ale jak chcesz miec wielkie giry, to sprawdza sie pewnie lepiej niz siady. Chociaz siady tez się nadają i do tego maja wiele innych plusow, co czyni z nich jedno z najlepszych cwiczen ogólnie. Ale jesli mówimy o duzych czworkach, to nie są TOP 1.
@WilkMorski sa lepsze cwiczenia niz siady na budowanie dolu. Wiekszosc pro bb nie siada super hiper.

Przysiady sa zajebiste dla caloksztaltu - wiekostaw dzialajacy na caly dol ciala.