Wpis z mikrobloga

Gajuszu Juliuszu! Dyktatorze z Rzymu! Tam są tylko kurtyzany! Tam są jeno do chędożenia! Tak jak tu siedzi twój człowiek, który tylko myśli o podbojach! (Zamknij ten senat #!$%@?) Który razem z tobą chce #!$%@?ć egipcjanki, tylko! Dziekuje, ze napisales do Pompejusza, że ja mam syfilis i że ja umieram, a czy ty sie zająłeś tym, że on kurtyzany #!$%@?? Ze on rucha, egipcjanki, iberyjki i tak dalej? Zajmij sie dyktatorze tym bo inaczej zostaniesz #!$%@? z senatu, ja wiem kto jest imperatorem całych konsulów w Rzymie. Ja sporządzę papirus i skieruje do imperatora, i bedzie po tobie cezarku nisyfilisie, zasrany ty. Tylko o egipskich cipkach myslisz? A jak legiony prowadzisz, W NAMIOCIE SIEDZISZ? W ilu namiotach siedziales, cezarku zasrany.

Pragnę dołączyć taki papirus, zeby ocenili cezara z Rzymu, szalenca, prawie Nerona. Oto papirus, jeden (ty chcesz sie trucizną sokrateńską otruć, to mądry jesteś), drugi, i trzecia połówka. I naprawdę, wezmy sie za cezarow ostro, takie rzeczy do mnie i do Pompejusza pisac nie będą, zeby mnie fasces pękł? Niech jemu pęknie imperium, niech jemu w pół pęknie, od nieumiejętnego zarządzania legionami, prowincje wszystkie niech pękną jemu.

#kononowicz #patostreamy #historianawesolo
Velocity123 - Gajuszu Juliuszu! Dyktatorze z Rzymu! Tam są tylko kurtyzany! Tam są je...
  • 2