Wpis z mikrobloga

@PanDarcy: Miał broń. Najważniejsze że oni go postrzelili a nie zastrzelili. Policjant też człowiek i nie chce zginąć na służbie w nocy przez naćpanego nastolatka z gnatem. Typ sam doprowadził do tej sytuacji aby policjanci przyjechali więc powinien liczyć się z konsekwencjami jakie może z tego ponieść.

Nawet przy zwykłej kontroli drogowej typ może raptownie wyciągnąć broń i zacząć strzelać...
N.....x - @PanDarcy: Miał broń. Najważniejsze że oni go postrzelili a nie zastrzelili...
@Nizax: W tych dwóch przypadkach, co podałeś, to powinno być nawet przyzwolenie na opróżnienie całego magazynka.

W przypadku powyżej, brakuje takiej jednoznaczności co do faktycznego zagrożenia (koleś klęczał i był odwrócony tyłem, a ręce były cały czas widoczne).
@PanDarcy: przez złych policjantów. Taki jeden przykład na który ostatnio się natknąłem...

Nie wiem jak jest u nich ze sprzętem na drogówce czy mają podobne wyposażenie jak w polsce ale potrafią cię zatrzymać uzbrojeni policjanci jadąc 55 mph i wmawiają ci że jechałeś 65 mph. I wychodzi z tego kłótnia. Ludzie udostępniają takie filmiki na mediach społecznościowych.

Wielu też świeżych policjantów potrafi zrobić coś bardzo złego. Są też wypadki gdzie ktoś