Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Chyba jestem staroświecki, ale jak dla mnie to sklep ma tylko sprzedać grę. No i nie wydaje mi się by tu chodziło o bezpośrednie płacenie dewom. W tym momencie Obsidian raczej nie musi się bać bankructwa. Obstawiam, że poszli na ten układ bo dostali sporo więcej % od sprzedanych egzemplarzy niż gdyby poszli na steama. Co jest spoko, może steam obniży jeszcze swoją marżę, przez co Valve będzie zmuszone szukać
@Lisaros: Myślałem, że cały sierpień spędzę na ogrywaniu gry wzdłuż i wszerz, a tu taka lipa. O ile hype mnie nie poniesie, to jakoś wyczekam ten rok. Odpuszczę sobie materiały przedpremierowe, co by mnie nie kusiło.

Wkurza mnie ten cały Epic Store ze swoim gównolauncherem, który nie ma absolutnie nic do zaoferowania, a właściciele firmy jedynie podpłacają wydawców/developerów za czasową wyłączność na tej ich wydmuszce od Fortnite'a.

Btw, dzięki the Outer
@Variv: tak, to było jeszcze większe sk%$ństwo niż ta informacja tutaj, i też pierwsze co pomyślałem, że z ludzie którzy to wsparli mogliby założyć im jakiś pozew zbiorowy za nieuczciwe praktyki. Może i zrobią tą grę, pewnie i nawet na niej zarobią, ale złej reputacji się już nie pozbędą. A co do samej wiadomości o outer worlds, to przekonali mnie żeby poczekać z zakupem rok, dam im czas na lepsze doszlifowanie