Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie wrzucałem na tego taga #opowiescstalkera, więc wrzucam teraz.

Film nagrałem podczas mojego pierwszego nielegala (2015), po tym jak złapała mnie - wtedy jeszcze - milicja. Przedstawia on drogę z Czarnobyla do KPP Stare Sokoły (rzadko uczęszczany punkt kontrolny). Nie znałem wtedy prawie w ogóle języka, nie wiedziałem jak się zachować, czego się spodziewać, więc z perspektywy czasu - sfrajerzyłem się oddając im telefon i rower warte razem koło 1000zł jeśli nie więcej i dając się równocześnie wywieźć ze Strefy. Takiej ilości gotówki z moją obecną wiedzą i znajomością języka nie oparłby się żodyn policjant...żodyn i oczywiście by puścił wolno. Jednocześnie nie żałuję tego co się wtedy stało - dzięki takim sytuacjom, kiedy wpadasz na głęboką wodę przyswajasz najwięcej wiedzy i zbierasz najlepsze możliwe doświadczenia, a przede wszystkim wspomnienia. Dla tych, którzy nie mają pojęcia o czym pisze - polecam ten #opowiescstalkera lub odwiedzenie strony/bloga prypec.pl (opisane powyżej wydarzenie można znaleźć pod tym linkiem).

#opowiescstalkera #czarnobyl #prypec #stalker #podrozujzwykopem #ukraina
Staszek1994 - Dawno nic nie wrzucałem na tego taga #opowiescstalkera, więc wrzucam te...