Wpis z mikrobloga

nie #!$%@? po krawężnikach jak debil to nie trzeba będzie naprawiać. trzeba zebrać rant albo nadspawać.


@B_W_P: trafna uwaga, #!$%@? tak od 15 lat i nie wpadłem na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trzeba zebrać rant albo nadspawać. i tak bez malowania sie nie obejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


no właśnie o to malowanie się boję, zastanawiam się czy będzie duża różnica w
@miszczu_blady: przy takiej naprawie maluje się cała felgę. Jak dobierzesz kolor zgodny z kolorem producenta, to wielkiej różnicy nie będzie w stosunku do 3 pozostałych.
Niestety nie polecę Ci nic gdzie można zrobić, bo jak szukałem dla siebie, to ceny były takie że bardziej opłacało się kupić używaną w dobrym stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miszczu_blady: rózniczy nie będzie jak pomalujesz wszystkie 4ry i ofc jak masz kod lakieru jak oddasz do lakiernika to ma spektrometr i automat sam dobierze kolor. 1600cbl nie twoje bo trzeba piaskować i malować wszystkie. Jeszcze jak to jakiś kolor candy to ci portfel się troche skurczy bardzo mocno
@miszczu_blady: Ja bym wyprowadził małym pilnikiem ten kształt, potem dotarł papierem ściernym, jeśli byłby ubytek wypełniłbym go czymś, przykładowo odrobiną żywicy, potem maznąłbym malutką zaprawkę lakierem i po krzyku. Polecam też kupić taką osłonę na rant z tworzywa, można kupić pod kolor, albo jakąś kontrastową i całkiem ciekawie to wygląda, w razie co można to bezinwazyjnie wymienić. Sam to mam ma felgach i sprawdza się nieźle. Nazywa się to rimblades, kupowałem
Pobierz
źródło: comment_oyajRvUamGs4HFpxLYigq3tFLHd5eGtO.jpg
@miszczu_blady: wyprostują ci ją bez problemu. jedź tam gdzie naprawiają felgi i się dowiesz.
Ja za bbsy rs 18 płaciłem za samo malowanie 2jke bo kolor candy, piaskowanie i zaspawanie ubytków 1500. ale to za 4ry sztuki.
na bank kilka stówek ktoś z ciebie ściągnie.
edit: tylko mi osobno malowali rotory a parapet do polerki na lustro.
i kup #!$%@? szersze opony tak aby schować rant a nie jakieś wąskie #!$%@?.