Wpis z mikrobloga

@Basiura89: Są w stanie, wystarczy po prostu wydalać z kraju imamów nienawiści którzy na ziemiach europejskich szerzą nienawiść oraz zamykać wszystkie meczety w których jest cień podejrzeń o podjudzanie do terroryzmu. Również powinien rozpocząć intensywną politykę integracyjną, a jeśli ktoś się nie zintegruje to niech spada na pustynie.
Państwo musi być silne i skuteczne i konsekwentne, nie da się jednak tego zrobić jeśli służby mają zbyt mało pieniędzy na działanie.
Np wywalenie arabów


@TheAwaken: Nie ma takiej potrzeby, problem nie jest z arabami,muzułmanami problem jest z elitami którzy nie naciskają na nich aby ci się zintegrowali z europejskim społeczeństwem, zamiast tego wolą krzyczeć o rasizmie i nazywać faszystą każdego który mówi że obecna integracja nie działa, że oni zamykają się w gettach oraz negują istnienie stref No-Go
@Kielek96: nic Ci służby nie dadzą. Byle debil może za pomocą sieci tor kupić klamke czy trotyl. Trochę wiedzy, szkolenia i już. Albo zawsze jak ktoś chce to znajdzie sposób by niespodziewanie wyrządzić krzywdę. Zakaz samochodów, noży, zyletek, kluczy i slomek do drinków? Wszystkim co wymieniłem można zabić
@TheAwaken:

Zakaz samochodów, noży, zyletek, kluczy i slomek do drinków? Wszystkim co wymieniłem można zabić


Nie ma takiej potrzeby, trzeba po prostu wydalać islamistów i zamykać meczety w których szerzy się nienawiść.
@Kielek96: problem jest taki że oni są indoktrynowani przez koran, imamów i islam sam w sobie nie jest zły ale stał się systemem polityczno-ideologicznym. Każdy muzułmanin raczej ma koran w domu. Jak chcesz ich weryfikować skoro mogą kłamać że miluja pokój. Każdego araba na przesłuchanie ? Europa sama jest sobie winna i ten lewicowy kochający wszystko pogląd. Teraz zbierają swoje plony
@TheAwaken: Ale dużo muzułmanów(czy większość to nie wiem) się zintegrowało z europejskim społeczeństwem. Dużo z nich pracuje i nie robi innym problemów. Problemem są ci którzy mieszkają w gettach które są odcięte od państwa i występuje tam szeroka radykalizacja islamska.

problem jest taki że oni są indoktrynowani przez koran, imamów


Dlatego trzeba wydalać immamów którzy szerzą nienawiść i naciskać na reformę interpretacji koranu( bo samej księgi nie da się zmienić)

Europejski
@Kielek96: powiedziałem. Ludzie muszą zacząć myśleć samodzielnie. Odrzucać dogmaty. Wtedy będzie pokój. Ale teraz? Islam ma tą naturę naporu, inwazyjności. Katolicy wszystkich miłują,buddyści z kolei mają swój świat. Nie pogodzisz tego.