Wpis z mikrobloga

@ghostface:

więc tworzy w głowie proste przypisania: my = dobrzy, zaatakowani; muzułmanie = źli, atakujący.


Gdzie niby?xDDDDDDDD
Aaaa już czaje, wybacz, że nie pojąłem co masz na myśli bo w pierwszej kolejności założyłem, że dyskutujemy na równym poziomie. Napisałem czemu typ zaczął zabijać muzułmanów oraz czemu ludzie się z tego cieszą a Ty se ubzdurałeś, że to jest moje zdanie i że ja tak
  • Odpowiedz
Gdzie niby?xDDDDDDDD


@jos: np. tu: "Gdyby nie islamski styl bycia to nikt by sie nie podniecal atakami na muzulmanow."

Aaaa już czaje, wybacz, że nie pojąłem co masz na myśli bo w pierwszej kolejności założyłem, że dyskutujemy na równym
  • Odpowiedz
Czyli skrajne dobro jest złem?


@Pimenista: zakładając że nie ma w nim miejsca na zło, nie ma też wolnej woli i jest uszczęśliwanie na siłę tak. Polecam poczytać Lema który poruszył temat w Bajkach Robotów choćby, skrajności mają to do siebie że nie zostawiają miejsca na resztę.
  • Odpowiedz
@Pimenista: Gdybyś grał w D&D wiedziałbyś, że nie ma nic gorszego od typa Lawful Good przekonanego, że ma monopol na prawdę. W imię większego dobra wypruje Ci flaki, a dopiero potem zada pytania i wyrazi skruchę, jeśli jednak Ci się nie należało, ale tak trzeba było, sorry broski ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz