Wpis z mikrobloga

Mam zamiar rozpisać bota do dokumentowania i katologowania wszystkich wpisów z tagu #rozdajo. Każdy jeden wpis zostanie uwieczniony, a co za tym idzie - autor rozliczony z losowania. Potem osoba wylosowana będzie musiała potwierdzić, że przedmiot/usługę/grę rzeczywiście otrzymała.

Autor fejkowego rozdajo zostanie rozliczony (zhańbiony przez społeczność), albo doprowadzony do prokuratury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomysl #wykop
blunch - Mam zamiar rozpisać bota do dokumentowania i katologowania wszystkich wpisów...

źródło: comment_cendgjGjbmgzBPHJ8lUn3eBHrdWlIFyw.jpg

Pobierz
  • 30
@blunch mam takiego jednego, na dodatek to sklep, który nadal działa, a rozdajo wygrałam z pół roku temu i ignorują moje wiadomości :/ najbardziej mi przykro, że po fakcie, kiedy dałam adres do wysyłki, bo o to poprosili xD
@blunch: dołóż do tego jeszcze takich, którzy obiecają że zrobią, lub kupią i rozdadzą.
Ja będę subskrybował tę listę namiętnie, cobym nie musiał się zadawać z kłamcami (σ ͜ʖσ)
@blunch: były już rozdajo rzeczy, gdzie wygrywał kolega w tajnym losowaniu i kolega twierdził, że przedmiot dostał. Nawet zdjęcia były.

Jeżeli zrobisz co zapowiadasz to ludzie będą się zmawiać z kolegami/multikontami i mecze będą sobie podbijać wiarygodność i tym bardziej spamować fejkami