Wpis z mikrobloga

Po zobaczeniu jednego z filmów Parkera Walbecki pomyślałem sobie, że kurde można by takie coś zrobić u nas. Przecież w telewizji mamy dom nie do poznania itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy na naszym YT masę zajebistych twórców, którzy mają problem z wiedzą z zakresu produkcji wideo. Jak pomyślałem tak zrobiłem.

Poniżej znajdziecie link do pierwszego filmu z serii odmień swoje studio, gdzie będę wbijał do różnych twórców i pomagał im z ustawieniem wszystkiego. Myślę, że wyszło w miarę dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Link do filmu

PS: miraski feedback jak zawsze mile widziany!

#filmowanie #filmmaking #edycjafilmow #produkcjafilmowa #youtube
oscar_rak - Po zobaczeniu jednego z filmów Parkera Walbecki pomyślałem sobie, że kurd...

źródło: comment_Cz6HrnoGPWrz8QiIFXvadEMxaTcTBMFq.jpg

Pobierz
  • 21
@kj5: no nie było szału szczególnie jak kompresja YT wszystko zabija. Światło za okna było koszmarem serio! ( ͡º ͜ʖ͡º) Następnym razem będzie dużo lepiej, bo już wiemy z czym się to je. Wlecą mikroporty to też dźwięk poleci w górę ()
@kj5: No właśnie to jest pomysł. W prezencie dla każdego rolety. Z tą bezprzewodówką to się nad Saramonicami RX9 zastanawiam, bo za 1,5k masz 2x zestawy

@oscar_rak: niby tak ale znajomy miał jakiś model niżej Saramoniców i częściej w torbie je zostawiał niż używał, bo były problemy z łącznością, jakością dźwięku, zrywkami; nie wiem czy te RX9 też mają takie problemy ale na Rode Filmmaker nic takiego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oscar_rak: z Rode'a? Bardzo! Prosta obsługa, szybko się łączy, mikrofonik jest dobrej jakości (nie jest to Countryman B3 ale myślę że porównywalnie z Sennheiserem ME2), nic nie zrywa, nic nie trzeszczy (nagrywałem na eventcie gdzie były też inne ekipy, wokół masę sygnałów WiFi i też nie było zakłóceń), super opcją jest pokazywanie stanu baterii nadajnika na odbiorniku więc nie musisz prosić mówcy żeby ci się tyłem odwrócił i sprawdzać ile jeszcze
@oscar_rak: fajny materiał. W sumie przydatne w przyszłych odcinkach mogą być schematy oświetleniowe albo costam jeszcze zeby urozmaicić ;) i dodaj jakaś muzykę w trakcie odcinka :D rowniez polecam filmmaker kit