Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek Cała ta opozycja jest totalnie niewiarygodna. Dogadają się absolutnie z każdym, kto pomoże im się dopchać do koryta i wywalić PiS. PO obok SLD a teraz jeszcze LPR. W dupie mają realizację programu i jakiś pomysł na Polskę, nie ważne co będzie potem, ważne, żeby wywalić PiS. Szanuję Biedronia za to, że się z nimi nie dogadał i chce rozmawiać o programie wyborczym a nie tylko o wywaleniu PiSu. I on
@Lipathor Nie, bo bez sensu jest zamiana jednych oszolomow na drugich. PO nie ma żadnego planu i pomysłu na Polskę. Wygra i będzie dalsza karuzela #!$%@?. Powymieniaja ludzi w spółkach skarbu państwa znów na swoich, wywala Kurskiego z TVP i tyle się zmieni. Ja chcę żeby ktoś z wizja rządził Polska, dla którego ważniejsza jest realizacja programu wyborczego i swoich postulatów niż dogadywanie się z kim się da, aby się słupki podniosły.
@Ogar_Ogar: a skończyli poza sejmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo bez sensu jest zamiana jednych oszolomow na drugich.


@GrammarNazi: nie, bo nie ma symetrii między PiSowcami a resztą

PO nie ma żadnego planu i pomysłu na Polskę


@GrammarNazi: znacznie wolałem ich politykę 'ciepłej wody' niż ustawy pisane na kolanie i przepychane nocami a potem 8 razy poprawiane w pośpiechu, bo trzeba pokazać jacy to my
@GrammarNazi: niby tak, ale zawsze sobie możesz prześledzić historię danego człowieka i mniej więcej ogarnąć się czy to ideowiec czy oportunista, czy daje nadzieję na spełnienie postulatów wyborczych, czy będzie tylko żarł przy korycie.
@Lipathor No a w Koalicji Obywatelskiej są prawie wyłącznie tacy. Więc uważam że PiS a PO to żaden wybór. PO przez 8 lat też nie ruszyło kwestii rozdziału kościoła od państwa czy praw osób lgbt. Bo jeśli chodzi o gospodarkę to PO teraz też się przerzuca populistycznymi pomysłami i przecież wcześniej mówili że jak wygrają to 500+ nawet rozszerzą, więc w tej kwestii są dla mnie teraz tacy sami jak PiS.
@Lipathor Nie wiem, to moje spekulacje, ale nie spodziewałbym się jakichś cudów. Dla mnie PO jest kompletnie niewiarygodne. Mieli 8 lat na wprowadzenie jakichś zmian w Polsce, dla mnie stracili zupełnie wiarygodność. Mieli obniżać podatki a je podnosili, wcześniej krzyczeli jakim złem jest 500+ i jak zniszczy gospodarkę a teraz sami chcieli rozszerzyć je na pierwsze dziecko. Absolutnie im nie ufam.