Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pomysł, ale potrzebuję rady ws. #zwiazki. Moja #rozowypasek ma koleżankę, która od niedawna u niej mieszka i będzie jeszcze chwilę. Generalnie podejrzewam, że zaczyna urabiać moją dziewczynę i nastawiać przeciwko mnie, bo jest zazdrosna. Sama ma raczej nieudane związki i jej obecny chłopak nie jest aż tak fajny jak ja, a nam się fajnie układa. Co byście zrobili w tej sytuacji?
Raczej gdybym zapytał czy ona ją podrzega to odpowie przecząco no bo to jednak nieskalana psiapsiółka.
Mój pomysł. Zacząć wychwalac koleżankę, wzbudzając uczucie zazdrości. Do tego chwalić moją dziewczynę, że się tak dobrze nią opiekuje. Jednocześnie pytając czy koleżanka jest wystarczająco wdzięczna.
Coś jeszcze mogę zrobić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
Mój pomysł. Zacząć wychwalac koleżankę, wzbudzając uczucie zazdrości. Do tego chwalić moją dziewczynę, że się tak dobrze nią opiekuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem po co się chcesz bawić w intrygi jakieś. Nie prościej po prostu olać? Serio odczuwasz zagrożenie dla waszego związku ze strony jakieś laski i jej "urabiania"? Jak tak to coś dziwną macie relację. W życiu będą większe problemy niż zazdrosna (w Twoim mniemaniu) koleżanka.
OP: @somskia ale o co będzie imba Twoim zdaniem?
@nama wiesz co olał bym gdyby to bezpośrednio nie oddziałowywało na nasz związek. Moja dziewczyna prowokuje kłótnie (co się wcześniej nie zdarzało tak często), olewa umawiane spotkania i zaczęła szukać dziury w całym. W dodatku mam wrażenie, że nie jest ze mną szczera. Staram się nie dać się sprowokować, bo wtedy to ja byłbym tym gorszym.

Ten komentarz został dodany przez osobę
@AnonimoweMirkoWyznania: aha i uważasz że całą winę za zachowanie Twojej dziewczyny (swoją drogą poniżej jakiejkolwiek krytyki) ponosi koleżanka, a intrygi lub ostudzenie ich relacji uzdrowi wasz związek?
Jeżeli więc tylko obgadywanie jej koleżanki potrafi doprowadzić do takich sytuacji gdzie Twoja własna kobieta Cię nie szanuje, to naprawdę uważasz że taki związek ma szansę na przetrwanie?

To trochę tak jakby Cię zdradziła, a Ty szukałbyś winy tylko w kolesiu w którym poszła