Wpis z mikrobloga

@Adikson3: użycie słowa "ciekawie" w odniesieniu do Sunny N13 jest nomen-omen ciekawe XD

Uwielbiam stare japońce, ale Sunny jest tak ekstremalnie nudny, że bałbym się, że nagle wjadę w ścianę, żeby cokolwiek ciekawego się wydarzyło w tym samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adikson3: Jak jeździsz takim autem to jesteś konesereem motoryzacji, ewentualnie buntownikiem wobec nowoczesnego świata a nie biedakiem xD I tak wozilbym się po mieście, fajny oryginalny wóz.
  • Odpowiedz
sz takim autem to jesteś konesereem motoryzacji, ewentualnie buntownikiem w


@SuchyJedi: szanuję. Sam bym jechał to obejrzeć gdyby nie fakt że miałem już auto z 84 (ale niestety strzał) i mam 2 inne też nie młode a dodatkowo zbieram na moto :P
  • Odpowiedz
@Damasweger: szczerze mówiąc nie rozeznaję się w takich klimatach ale równie dobrze ktoś mógł po prostu sobie nówkę sprowadzić albo jeszcze lepiej może widnieć jako składak w dowodzie z inną datą produkcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adikson3: Ja Cię świetnie rozumiem, ja sobie kupiłem sobie limitowane auto, postawiłem i czeka na odbudowę i też nie ma skąd wziąć na takie zachcianki
  • Odpowiedz
@Adikson3: No ale kurde muszę przyznać, że to wnętrze jest zajebiste... Mój kumpel jeździł kiedyś Peugeotem 205 z brązowymi fotelami w kratę i brązową deską - od tamtej pory kocham brązowe wnętrza (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Adikson3: moi rodzice mieli Sunnego N13, jeździł przez prawie 20 lat, dopóki sprzęgło nie zaczęło padać, a przednia szyba zaczęła się zapadać, bo zgniły uszczelki je trzymające i pękła szyba po całej szerokości. Odkupił go od nas jakiś studenciak za grosze i jeździł dalej xD

Prawilne 1.3 z gazem, jeździł prawie za darmo, ale pod koniec swego żywota miał problem, żeby pod górkę wjeżdżać. Jednak 180 km/h udało mi się nim
Mato - @Adikson3: moi rodzice mieli Sunnego N13, jeździł przez prawie 20 lat, dopóki ...

źródło: comment_SYZSCqCO4YNLFKjQM3TS6SqsNFT6KqzQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Damasweger: moi rodzice mieli z 89 roku N13, ktoś wcześniej sobie za dolary kupił (moi rodzice już w PLN), ale nie mogę znaleźć informacji w jaki sposób ktoś sobie kupił coś takiego u nas
  • Odpowiedz