Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#stomatologia #dentysta #zeby #protetyka #implanty #krakow
Temat wstydliwy, więc #pytanie anonimowe.
Mam dosyć skomplikowaną sytuację uzębienia w jamie ustnej. Uraz głowy kilka lat temu, złamanie żuchwy, uszkodzenia szczęki, usunięcie 1/3 zębów, reszta pouszkadzana.
Od tego czasu mam trochę koronek, trochę wypełnień, oraz protezy akrylowe.
Niestety zaczeło się to sypać, dwie koronki się pokruszyły, jedna proteza jest uszkodzona, ułamał mi się kawałek zęba który był kanałowo uśmeircony i widać na nim próchnicę...
Chciałbym wszystko ponaprawiać mniej więcej w jednym czasie (ostatni wycisk do protezy wyjął mi dwie koronki i musiałem się z tym później męczyć, obawiam się, że teraz będzie gorzej).

Moje pytania:
1. Gdzie w Krakowie mogę iść na wizytę konsultacyjną w temacie implantów. Na razie raczej nie stać mnie na tę przyjemność, ale chciałbym się dowiedzieć czy moje pouszkadzane kości w ogóle nadają się do tego typu zabiegu.
2. Czy da się zrobić gdzieś w Krakowie protezę ze skanu 3d zamiast wycisku? Ewentualnie gdzie można zrobić wycisk który nie powyciąga mi koronek?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam iść do enel-medu w galerii krakowskiej, w recepcji możesz dostać voucher na 1 darmową wizyte konsultacyjną stomatologiczną np do implantologa, nazywają to zaproszeniem czy coś takiego. W poniedziałki o ile się nie mylę przyjmuje bardzo fajny doktor Grzegocki, odpowie na wszystkie pytania.