Wpis z mikrobloga

Ehh, wołam znawców #e39 #bmw bo wymiękam. Pytanie odnośnie ksenonów.
Poprzednik zrobił jakąś straszną rzeźbę. Przetwornice to jakieś chinole, żarniki to jakaś zimna wieś, a najgorsze że w nocy nie widać drogi.
I teraz tak, z pewnością potrzebuję przetwornic i żarników, nie ma problemu kupi się.

Rzecz w tym że brakuje mi "czegoś" co przytrzymuje żarnik w lampie. I przewaliłem już realoem, zdjęcia lamp na aukcjach i nie mogę namierzyć jak ten plastik ma wyglądać, ani pod jakim numerkiem go szukać...

Dodam że auto to przedlift 97r, z vinu ma S522A Xenon Light, oraz S500A Headlight wipewashIntensive cleaning, czujniki przy wahaczach są, lampy mają ringi (chyba oryginal).
Wrzucam zdjęcie jak wyglądają uchwyty w lampie. Czy tam powinny być takie cuda?
C.....2 - Ehh, wołam znawców #e39 #bmw bo wymiękam. Pytanie odnośnie ksenonów. 
Popr...

źródło: comment_Psm67pQoAfggU9mlRVa8Pk2qBQmI4TF9.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crow7422: to raczej polifty H7, powinna być naklejka na plastiku i wytłoczenie w środku na odbłyśniku, a na kloszu są chyba wszystkie jakie mogą być xD nie pamiętam już dokładnie. Kiedyś były przejściówki na d2s. Te z linku to chyba do przedlifta są. Polift miał czerwone gniazdo i koszyk na 3 wkręty. Ogólnie nawet jak zmienisz na to co ma być to dalej może nie świecić bo odbłyśniki są zwyczajnie wypalone
Wiem że w polifcie są inne przetwornice, i właśnie ich jest więcej.
Da się jakoś po lampie odczytać jaka powinna być tam żarówka? Dla mnie czy to ksenon nie ma znaczenia, kwestia żeby było widać jezdnię, bo teraz jest tragedia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony patrząc od góry są napisy na lampie
,,A 00DC 04HC HR
02 00DC 04HC 04 E1"
Sam już nie wiem...
Dobra
@Crow7422: Daj lepiej te lampy do regeneracji. Zapłacisz pewnie tyle co za przedlifty, a będziesz mieć lepsze lampy i świetnie świecące, bo po regeneracji odbłyśników one dają super światło.
@jamtojest: Tzn one świecą bardzo słabo na 99% z powodu chińskich przetwornic (w momencie włączania świateł przez ułamek sekundy świecą jasno, po czym ciemnieją i ledwo widać drogę). Do tego będę poruszał się tym autem w kraju gdzie ktoś może w to wnikać.

Poliftowe lampy z xenonem jak przeglądam ogłoszenia osiągają abstrakcyjne ceny, więc wywalę te przetwornice, kupię te rozwalone mocowania H7 (o ile są dostępne) a jeśli będą słabo świecić
C.....2 - @jamtojest: Tzn one świecą bardzo słabo na 99% z powodu chińskich przetworn...

źródło: comment_B9RKpCPaXfo4nRVddgu97xT9LbZje1bY.jpg

Pobierz
@jamtojest: Dzięki za radę, dzwoniłem do zakładu zajmującego się regeneracją. Regeneracja obecnych lamp to 490pln za 2 sztuki, z tym że xenon podobno jest dużo lepszy.
Pan zaproponował że można wymienić żarniki i przerobić je na xenony, bo jak sam stwierdził poliftowy xenon kosztuje chore pieniądze. W każdym bądź razie podjadę do niego za chwilkę i coś może uda się wykombinować. ( ͡º ͜ʖ͡º)