Wpis z mikrobloga

@meinigel: Sorry, prawdopodobnie nie podałem - może dlatego, ze jeszcze ich nie obliczyłem :) Postaram sie to dzisiaj nadrobić. Generalnie będzie oddział prosarzy + 2 oddziały milicji o bardzo małej sile, ale wysokim morale - powinny nawizać mniej więcej wyrównana walkę z 2 oddzialami ciężkiej piechoty, albo 3 lekkiej - niestety nie zdazylem tego zbalansowac
@Stah-Schek: Pytanie o regeneracje xD Czy dobrze zrozumiałem. Każda jednostka może zamiast ruchu sobie usiąść i się zregenerować. Generał decyduje, która jednostka stacjonująca w danym mieście i w danej wiosce regeneruje odpowiednio 20% i 10%. Oprócz tego, dodatkowo, generał ma punkty regeneracji do rozdzielenia, tak? Ile tych punktów jest? (mogło być powiedziane, a przegapiłem, bo miało to być chyba ustalone po zamknięciu zapisów?) Czy regeneracja za pomocą punktów generała uziemia jednostkę,
@Akumulat: tak. Hmm... ciągle nie ma ustalenia ile jest punktów regeneracji dla generała - a w sumie pora by była ustalić @Yokaii - w zasadzie to jak myslicie ile? tak żeby zregenerować średnio 10% wszystkich armii co turę? 5%? w sumei to do tej pory większość jednostek nie uczestniczyła w walkach :) Punkty regeneracji generała też uziemiają jednostkę - dodaja sie do reszty
@Stah-Schek: Jak dla mnie może być stosunkowo mało tych punktów. Tak aby osłabieni gracze raczej szukali schronienia niż na gorącym froncie uzupełniali armię. Poza tym myślę, że raczej nie powinno być opcji uzupełnić wszystkich strat co turę, bo to będzie trochę głupie. ( i wiem, że już są ograniczenia, żeby tak nie było, ale ustalając liczbę punktów trzebaby mieć to na względzie)