Wpis z mikrobloga

@KollA: co ty chrzanisz. Jak lekarz jest dla ciebie niemiły to idziesz do innego i tyle. Od lekarzy zależy czy ludzie będą się leczyć? Znachor pomaga tak samo jak lekarz z dyplomem? Dlaczego ty usprawiedliwiasz zwykły debilizm xD
  • Odpowiedz
@loczyn: 232 złote jedna dawka, trzeba przyjąć dwie dawki, to już 464 złote na jedno dziecko, prawie pół tysiąca. Niektórym ludziom ciężko jest wygospodarować takie pieniądze, część ludzi nie zdaj sobie sprawy że takie szczepienie istnieje bo nie zawsze informuje o tym personel medyczny (niestety).
I ja popieram szczepienia całym sercem, wiem jak działają szczepienia, pracowałam przy tworzeniu szczepionek. Uważam że to jedno z większych osiągnięć farmacji. Ale nie będę
  • Odpowiedz
Czemu te dziecko wyglada tak.cholernie.źle??? Sama przeszłam ospę i mam po niej blizny, ale było to tylko parę czerwonych punktów na krzyż, a nie alfabet Braille’a ( _)
  • Odpowiedz
Izolacja niepożądanych jednostek ze społeczeństwa jest czymś negatywnym?


@BlaziuBlaz: Jeśli kiedyś władza dojdzie do wniosku, że nie jest i wdroży odpowiedni program, to na twoim miejscu nie wychodziłbym z piwnicy, bo możesz źle skończyć.

Możesz mi wyjaśnić dlaczego uważasz matkę i dziecko z wpisu otwierającego za jednostki niepożądane, które należy eksterminować?
  • Odpowiedz
nie da się tego gdzieś zgłosić? Jakaś opieka społeczna?


@plnk: Następny. Weź najpierw przeczytaj co komentujesz.

Matka już podaje dziecku Heviran, który jest dostępny tylko na receptę, plus inne specyfiki. Skoro podaje lek, który jest na receptę to znaczy, że była z dzieckiem u lekarza i stosuje standardową procedurę medyczną. Na grupie tych szarlatanów pyta tylko o dodatkową pomoc w temacie krost i łagodzenia skutków ubocznych w postaci blizn.
  • Odpowiedz
no ale podała, że używa leków typowo używanych w ospie, więc raczej lekarza nie ominela


@zielone_szekle: Pisałem już o tym wyżej, plus parę innych osób też, ale najwięcej plusów ma w tym momencie wypowiedź, że powinni jej zabrać dziecko. Rzygać się chce.
  • Odpowiedz
@BlaziuBlaz: Nie pamiętam, wpis z niewiadomych przyczyn poleciał. Możliwe, że nie było o eksterminowaniu, a o pozbywaniu się czy coś w ten deseń.

W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.

Możesz mi wyjaśnić dlaczego uważasz matkę i dziecko z wpisu otwierającego za jednostki niepożądane których trzeba się pozbyć ze społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@mavon: Macie więcej takich zdjęć? Jedna osoba z mojej rodziny zaczęła interesować się tymi tematami ale myślę, że jest dla niej jeszcze ratunek.
  • Odpowiedz