Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: Porównaj teraz szkolenie we Francji i w Norwegii i zadaj sobie pytanie jak myślisz czemu Mbappe ma lepszy start?

Martin spali się w Realu lekko bo zmierzył się z rzeczywistością że przed nim jeszcze dużo pracy, Mbappe sobie pykał bez presji w Monaco i odpalił i tyle. Dalej to nie zmienia faktu że ma 20 lat, a ktoś #!$%@? że jest przereklamowany a znając życie nawet nie śledzi jego poczynań.
@no360scope: @krissq2502: chodzi tylko i wyłącznie o wiek. Gabriel Jesus też nie miał super startu, a poszedł do City i jest solidnym zawodnikiem.
Poza tym - nigdzie nie napisałem że Martin jest przereklamowanym czy niespełnionym telnetem. Ja wrzuciłem Adu :D
@SpiderFYM: nie lubię porównywania dwóch skrajnie innych przypadków, jak i rokowania 20 latkowi że jest przereklamowany jak zrobił to OP. Chciałem Ci tylko to pokazać że ciężko porównać Mbappe i Odegaarda. Moim zdaniem nikogo nie powinno się równać do Mbappe z młodych talentów.
@SpiderFYM: Tylko różny jest rozwój każdego organizmu, nie tylko fizyczny, ale i mentalny.

Jeśli za 3 lata dalej będzie grał w Vitesse to się przychylę do twojej opinii.