Wpis z mikrobloga

Mircy, polecilibyście #smartfon z #android w okolicach 1500 zł? Zależałoby mi na dobrym wyświetlaczu (AMOLED?), solidnej baterii, slocie na kartę micro sd i wszystkich tych czujnikach typu żyroskop (słyszałem, że nie we wszystkich modelach jest). Najlepiej z polskiej dystrybucji, tak żebym mógł wziąć na raty. Dobrze, gdyby przy braku nieszczęśliwych wypadków wytrzymał mi ze 2,5 roku.

W zasadzie to myślałem albo o którymś z byłych flagowców ( LG V30? Widzę, że można dostać w tym przedziale, chyba że te sklepy są jakieś trefne ) albo o wchodzącym niedługo na rynek Galaxy A50 (o ile nieogłoszona jeszcze cena będzie odpowiadać mojemu budżetowi) - mój obecny telefon to A5 2016 i przez długi czas byłem bardzo zadowolony.

#telefony
  • 3
@piczu: Tak jak pisałem: zależy mi na "normalnej" dystrybucji, abym mógł sobie taki tel. bezproblemowo wziąć na raty.
@Ekodriver: Nie zmieniałbym, ale z bólem jestem zmuszony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gniazdo słuchawkowe się zluzowało i nie sposób normalnie słuchać muzyki/rozmawiać przez zestaw. Zleciłbym naprawę, ale sam telefon też jest już coraz wolniejszy - aplikacje mulą się niemiłosiernie, zwłaszcza używane na co dzień Spotify.