Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego cały czas wałkuje się tu tematy o zakolach i szczęce, a mało kto wspomina o najważniejszych rzeczach wpływających na wygląd mordy czyli o zębach i kształcie oczu. Te drugie są praktycznie zawsze pomijane. Może kilka wpisów poświęconych kształtowi oczu widziałem na tym tagu, a lurkuje intensywnie od dwóch lat. Przecież jak ktoś ma okrągłe oczy to posiada aseksualną urodę ciamajdy. Takiej osobie to ani kwadratowa szczęka przystosowania do odśnieżania ulic, ani włosy gęste jak las tropikalny nie pomogą. Dalej będzie wyglądała jak Jaś Fasola i na więcej niż 6/10 nie ma co liczyć.

Działa to też w drugą stronę. Jak ktoś ma oczy głęboko osadzone, wąskie, z gęstymi brwiami to raczej nie spada poniżej pewnego poziomu atrakcyjności. Nawet jak ma jakąś cofniętą szczękę, jest łysiejący i ma ziemniaczaną słowiańską morde. Podajcie mi chociaż jeden przykład spierdona, którego oczy wyglądają jak u góry po prawej na obrazku. Wiem, że wam się to i tak nie uda.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
RobieZdrowaZupke - Nie wiem dlaczego cały czas wałkuje się tu tematy o zakolach i szc...

źródło: comment_zYhsrRJ0PnwjfKmbmwAaol7DWOgFoCQC.jpg

Pobierz
  • 3