Wpis z mikrobloga

jest tu jakiś spec od #bmw ? Mam na "warsztacie" (a tak na prawde to stoi pod blokiem #!$%@? brata) e46 z 2002 r. Problem występuje przy liczniku,po odpaleniu fury na postoju licznik "zamknął szafe" na 220km/h i tak stoi,kontrolki żadne nie działają,oprócz tej od oleju i jakiegoś trójkąta na środku ,wskaźnik paliwa nie pokazuje ilości paliwa stoi na pozycji "0" . Bezpieczniki sprawdziłem sam i te które wydawały się być ważne są sprawne. Kostka stacyjki wymieniona (wcześniej miał jeszcze problemy z odpalaniem). Nie mam komputera żeby toto sprawdzić co nie jest sprawne ale może ktoś z Was miał podobny problem i wie gdzie można szukać rozwiązania #e46 #bmw #mechanika #mechanikasamochodowa #zrobtosam #kiciochpyta #nieznamsie #elektronika
  • 7
@FrancescoKemp: dobra przyszedłem i niestety testu nie udało sie przeprowadzić tak jak by to menu lub sam przycisk nie reagował. Ale za to zwróciłem teraz uwagę na jedną rzecz otóż gdy przekręciłem kluczyk na pozycję 2 licznik znów podniósł się do "zamknęcia szafy ~220km/h" a gdy go wyjąłem tak stał,gdy próbowałem robić ten test z pozycji "1" po wyjęciu kluczyka licznik opadł to 110 powtórzyłem więc tę czynność jeszcze raz,wyjąłem kluczyk,wsadziłem