Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, level 22, różowy rok młodszy. Poznaliśmy się na Tinderze ok. 3 miesięcy temu, spotkanie po godzinie rozmowy i jakoś poszło. Żeby nie było że jakiś chad jestem, nie po prostu normalna twarz, rozmowa, tematy. Dziewczyna też ogarnięta, studiuje. Seksów nie było. Problem jest inny, mianowicie...śmieć stwierdzić że skończyły mi się tematy. Serio. Nie wiem o czym mogę codziennie do niej pisać. Ostatnie spotkanie oceniam słabo gdyż nie wiedziałem o czym za bardzo rozmawiać. Poszliśmy do kina aby jakoś czas zleciał, później na kawę i tak gadaliśmy na siłę można powiedzieć. Jak nie będę do niej pisać 2 dni to pomyśli że się obraziłem a ja tego nie chcę. Co poradzić? Nie powiem chyba ''sorry ale nie wiem o czym rozmawiać'' ()
#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #rozowypasek #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: zbyt sztywne relacje? Za mało czasu spędzasz z nią albo macie tak bardzo różne zainteresowania że boicie się sobie wchodzić w drogę? :P

Nic na siłę to po pierwsze. Może pogadaj z nią o tym, bo może ona to samo czuje? :P
Jeśli okaże się że obaj macie ten problem to należy wtedy znaleźć jakieś aktywności dla min. 2 osób. Cokolwiek od pomocy innym do zwykłego biegania razem czy cokolwiek
@AnonimoweMirkoWyznania: podróże są zawsze dobrym obszarem do długich rozmów. No chyba ze najdalej byłeś na wyciecze szkolnej 10 lat temu w stolicy. A nawet wtedy możesz gadać o tym gdzie byś chciał kiedyś poleciec. Nic na sile ale jeżeli Ci zależy to coś się znajdzie. Dialog powinien pomoc. Bo jeśli z obu stron jest podobnie to może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie