Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@medykydem: No chyba nie. Jeśli zarabiasz np. minimalną krajową, to otrzymywane 500+ jest większe niż kwota, która na 500+ idzie z twoich podatków.

@lunaexoriens: to jestes skonczonym kretynem, a nie potencjalnym ojcem. Odkad pracuje nie zarabiałem najnizszej krajowej, a zaczalem w 3techbazy - trzeba byc turbo debilem by zarabiac najniższą
  • Odpowiedz
@WarmWeather: @Myszoskocznia: Głupie macie myślenie. Odmawiacie rozmnażania się osobom pracującym m.in. w edukacji, kulturze czy niskich szczeblach administracji. Ale to już inna dyskusja. Ja tylko przyczepiłem się do obrazka, który nijak się ma do sytuacji ogromu ludzi pobierających 500+ i nie można go nazwać testem na głupotę, bo nie wkładają 700 zł (np. nie pracują), a wyciągają 500 zł.
  • Odpowiedz
@medykydem: Przecież ten obrazek jest bez sensu. Ludzie, którzy najbardziej popierają 500+ czyli mało zarabiający zyskują na tym programie. Jest to po prostu redystrybucja dóbr od tych bardziej zamożnych ew biednych ale bezdzietnych do biednych mających dzieci.
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Ludzie psów nie powinni mieć, bo są za biedni i sami do gara nie mają co włożyć, a co dopiero dzieci które będą miały większe potrzeby niż miska z jedzeniem. Banda egoistycznych ignorantów. Brak edukacji skutkuje namnażaniem nieszczęśliwych dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@medykydem: #pasta
Co można mieć za 20 miliardów PLN rocznie?

Wybudować ok 500 km bezkolizyjnych dróg szybkiego ruchu o przekroju 2x2, a uwzględniając dofinansowanie z UE byłoby to ponad 1000 km. W 5 lat program budowy dróg zakończony, każde miasto 100-tysieczne w Polsce podłączone ekspresówką do sieci dróg.

ALBO

Kupić ok 60-70 samolotów F-16 w wypasionej wersji (obecnie mamy ich 48 sztuk). W ciągu 5 lat za tą kasę można wystawić
  • Odpowiedz