Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#paypal #revolut #chinskacebulakupony #gearbest

Wiecie może czy jest opcja przelania pieniędzy z PayPal na Revolut? Dostałem spory zwrot z GB a PayPal ma mega niekorzystny kurs dolara. A PayPal jakoś nie chce przyjąć IBANu Revoluta.

I czy mogę wgle zrobić taką operacje bez karty Revolut? Bo jeszcze nie miałem okazji przetestować w boju tego?
Operacja ma wyglądać tak
$ z Paypal - > Revolut -> $ na zł -> zł z Revolut -> zwykły bank

I jeszcze tak dla pewności, jak zakładałem Revoluta otworzyłem konta w 3 walutach, czyli potrzebuje 3 kart? Czy to wszystko szło by z 1?

Wyjaśnij ktoś proszę ()
  • 15
@ZMMN: paypal pozwala ci zrobic zwrot na konto przypisane do banku w kraju w ktorym dziala. Ni zrobisz zwrotu na revolut, na paypalu w Polsce.
Jedyna opcja, ale tu tez bym sugerowal weryfikacje, to zalozenie konta walutowego i tam przelanie w konkretnej walucie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpawaczPolimeru: Czyli jak wezmę sobie kartę Revo na konto w zł, i będę np płacił zbliżeniowo w €, to będzie mi ściągało zł i przeliczało na € czy poprostu pobierało z salda €?
@leszek_SK: No to było by zajebiste, tylko dziwne dość bo karta jest połączona chyba z jednym konkretnym rachunkiem a nie całym kontem, chyba że to właśnie w tym tkwi cały fenomen Revo
@ZMMN: walcz mirku
ja dostalem zwrot z GB za zgubioną na poczcie kartę SD
płaciłem 73 ziko
a dostałem 66
a co najbardziej nieśmieszne to dolar poszedł w górę
więc przy dużych kwotach to na maksa może wyjsc słaby interes
Jedyna opcja, ale tu tez bym sugerowal weryfikacje, to zalozenie konta walutowego i tam przelanie w konkretnej walucie.


@PurpleHaze: @ZMMN: jezeli masz paypala w PL to mozesz zrobic przelew wychodzacy tylko w PLN, jak masz usd na koncie paypala to nie da sie inaczej. najlepiej to trzymac srodki na PP dopoki nie bedzie trzeba zaplacic gdzies online w USD.
@ZMMN: też ostatnio się tym trochę interesowałem, ale nic sensownego nie wymyśliłem jak zdjąć pieniądze z PP. Rzucił mi się jednak jakiś wpis na blogu od freelancera, że on korzysta z jakiegoś pośrednika który ma konta bankowe w Niemczech, USA i Anglii, które można było podpiąć do PayPal.

Edyta.
Coś mi świta o TransferWise... Sprawdź na internecie

Edyta2.
Link do bloga: https://dariusz.wieckiewicz.org/paypal-transferwise-borderless-account/

Daj znać jakbyś coś wymyślił oryginalnego.
@ZMMN: Nie da się. Dolary możesz jedynie wypłacić na swoje konto w banku amerykańskim. Możesz założyć konto na payoneer.com, tam będziesz mieć takie konto w banku amerykańskim ale polski PayPal tego banku akurat nie akceptuje xD Możesz spróbować siła na nich przez telefon wymusić podpięcie tego konta ale mi się nie udało. Najlepiej to chyba kupić coś z chin i #!$%@?ć na allegro xD
@ZMMN: mi się udało zrobić konto PayPal na Niemcy w EUR na randomowe dane, tylko imię i nazwisko takie jak na Revolut, udało się te konto EUR podpiąć pod konto walutowe w EUR na Revolucie i normalnie wypłaca. Nie wiem jak to działa z USD, ale eurasy się da wyplacac